Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kavaj med gulddetaljer - Säljer en snygg svart kavaj från Rebel Cashmere med coola gulddetaljer. Den har långa ärmar och är dekorerad med guldknappar och broderade detaljer fram och på ärmarna. Perfekt för en festlig kväll eller när du vill sticka ut lite extra. Kavajen är i mycket bra skick och har en elegant passform. Stolek 36/S. Oanvänd utan etikett.
Jeansjacka/kavaj - Figursydd jeansjacka/kavaj 🩷 jättefin men kommer ej till användning
Svart kavaj - Klassisk svart kavaj med enkelknäppning och två fickor framtill. Rak passform och helfodrad insida. Perfekt till jeans eller kjol för en clean och stilren look. Materialet är mjukt och känns bekvämt mot huden. Helt ny, aldrig använd! Den är i storlek 42 men sitter som M/38
Svart kavaj - Den perfekta kavajen från HM! Säljer då jag har flera svarta redan!🙌🏻Den är i strl 38 och skulle säga att den är lite oversized men ändå nice passform!
Kavaj - Säljer denna helt oanvända kavaj då den aldrig komm till användning, kontakta för mer info 😊
Kavaj  - Detta är en blå,vit kavaj. Den är som ny, säljer den för den inte har kommit till användning här. Den är i storlek S. Den sitter bra och är skön. Skriv för mer info.
Kavaj - Säljer en snygg Äkta Renato Nucci. Jackan har långa ärmar, klassisk krage och knäppning framtill med matchande knappar. En bröstficka med lock ger extra detalj. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Nypris:1.1k (aldrig använd, för liten❤️)
Svart kavaj från Marville Road
Svart kavaj från Marville Road - 0 Svart kavaj från Marville Road - 1 Svart kavaj från Marville Road - 2 Svart kavaj från Marville Road - 3 Svart kavaj från Marville Road - 4

Svart kavaj från Marville Road

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Marville Road
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Elegant svart kavaj från Marville Road med långärmad design och en stilren krage. Perfekt för en sofistikerad look. Kavajen har en lös passform och är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm känsla.

Andrea
Andrea
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Blommig kappa från Zara Basic - Snygg kappa från Zara Basic med ett blommigt mönster i dova färger. Den har ett bälte i midjan och långa ärmar. Perfekt för att ge din outfit en elegant touch.
Svarta boots från Tommy Jeans - Snygga svarta boots från Tommy Jeans med en ribbad överdel och märkets logga i rött och vitt. Skorna har en robust klack och en bekväm passform. Perfekta för att ge din outfit en stilren touch. använda flera gånger, nästan nya.
Blå axelväska från Steve Madden - Snygg blå axelväska från Steve Madden med guldfärgade detaljer och kedja. Väskan har en dragkedja och flera fack inuti för kort och småsaker. Perfekt för att bära det viktigaste med stil.
Över knä cowboy skor - Snygga svarta stövlar i skinn med hög kilklack och spetsig tå. Perfekta för en stilren look. Stövlarna har en elegant design som passar till många tillfällen.
Grå croppad kavaj med knytband - Snygg grå croppad kavaj från Junkies Clothing med knytband i midjan. Kavajen har långa ärmar och en stilren design med fickdetaljer på framsidan. Perfekt för en trendig look!
Zara kavaj  - Använd flera gånger.
Flerfärgad korset topp från Zara - Säljer en snygg korset topp från Zara i ett flerfärgat rutigt mönster med inslag av rosa, grön, svart och vit. Toppen har en stilren design och är perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Passar bra till både jeans och kjol.
Liknande annonser
Visa alla