Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jacka  - Nästan aldrig använt jackan då det inte var något för mig. Den är skön och varm till vintern och väldigt fin men tyvärr inget som passa mig. En utan knapparna gick av när jag skulle ta av mig jacken men det är inget som man lägger märke till😊
Jacka  -  Så fin jacka som inte kommer till användning knappt använd
Jacka - Äkta Trapstar jacka i strl S. QR-kod och kvitto finns.
Jacka  - Tjej jacka, bra skick Storlek S  Märke Khujo
Jacka! - Jackan är köpt från Paris. Mycket bra skick och helt ny, den är oanvänd.
Jacka  - Super fin höst o vår jacka  Storlek s
Jacka  - Såå snygg jacka t från Loavies. Perfekt nu till höst/vinter 🍂🫶🏼
Bente Hannerz
Bente Hannerz
Mockaskjorta/jacka
Mockaskjorta/jacka - 89 Mockaskjorta/jacka - 90 Mockaskjorta/jacka - 91

Mockaskjorta/jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ganska sliten men fortfarande snygg!

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart Herno liknande jacka!  - FÖLJ FÖR LIKNANDE❤️ snygg Herno liknande jacka med knappar och krage! Går utmärkt att ha en tjocktröja under! Den är mycket varm och passar perfekt under vinter/tidig vår. Inga defekter, storlek S! Tryck köp nu!
Svart  windbreaker från Moncler med huva - Svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen och snygga röda och vita ränder på huvan. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar. Två fickor med tryckknappar och justerbar dragsko vid huvan.
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
Svart träningsjacka från Lululemon - Jättefin jacka från Lululemons tidigare kollektion. Köpt på Vinted men passade inte dottern. Som define i modellen men i lite tunnare material.
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.