Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige manchesterjacka från One, S - Säljer en beige manchesterjacka från One i storlek S. Jackan är croppad med klassisk jeansjacke-look, har silvriga knappar framtill och två bröstfickor. Perfekt för dig som gillar retrovibbar och vill sticka ut med en snygg färg.
Storlek S - Har använt 3 gånger helt ny från zara. Finns i liljhbolmen att hämta .
Skinnjacka storlek S - Snygg vintage svart skinnjacka från Dorohins med coola quiltade detaljer på axlarna och flera dragkedjefickor framtill. Jackan har en rak passform, ståkrage med tryckknapp och markerade sömmar som ger en edgy vibe.
Parajumper storlek S - Parajumpers storlek S svart Jag använde inte jackan mycket eftersom jag köpte fel storlek och den är helt som ny. Jag har etiketten och kvitto. Har du några frågor? Fråga gärna.
Hm storlek S - bara använt en vinter o inte en jacka jag tänkte använda den här vintern.
Manchesterjacka - Manchesterjacka från Urban outfitters. Storlek XS i bra skick.
Kavaj från Day storlek S. - Kavaj från Day storlek S.
Emma Lundgren

Weekday Manchesterjacka storlek S

Storlek: S
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Cool och höstig Manchesterjacka i storlek S. Sparsamt använd och fint skick. Köpte för 500!Säljer för 250kr kan tänka mig gå ner i pris.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Vit teddyjacka - (Lånade bilder) köpt för 650kr. Lite tunnare än den från hm så den är perfekt till hösten och våren. Det har rivits upp i tyget som ligger mot ryggen, inget som påverkar utseendet eller känslan när man har på sig! (Se bild 3) 💓
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙och kom privat för fler bilder!
Ralph Lauren Jacka - Mycket fint skick, inga defekter. Storlek 48/S passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 5000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Missay poncho - Svart poncho från missay
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Kappa - Super snygg💗💗