Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Teddyjacka - Så mysig jacka till hösten och vintern🥰. Jätte varm och cool❣️
Teddyjacka  - Jättefin teddyjacka från h&m finns ej kvar! Fint skick 🍁
Teddyjacka - En jätteskön jacka i storlek L men den känns mer som en S/M. Säljs då den inte kommit till användning. (Förlåt för smutsig spegel)
Teddyjacka -  Name it-11 Y i storlek 146. Jättefin, aldrig använd.
Teddy jacka - Sååå mysig Teddy jacka som är perfekt till hösten/vintern! Säljer då den inte används💞strl Xs men passar även mig som har S!!
Vit teddyjacka  - Supermysig vit teddyjacka med bred krage och lång ärm. Jackan är fluffig och har en loose passform som ger en chill vibe. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och snygg. Materialet är mjukt och känns som ett moln.
Teddyjacka - Beige teddyjacka från Lindex💞nypris 700:-
Teddyjacka
Teddyjacka - 89 Teddyjacka - 90 Teddyjacka - 91

Teddyjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart teddyjacka från Ivyrevel. Storlek 34 men passar 34-38. Perfekt höst/vinterjacka! Frakt tillkommer.

louiserundgren
louiserundgren
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, hög krage och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Köpt på Vinted som helt ny med prislapp, och har själv aldrig använt den.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
grön jacka från Nelly - Snygg jacka från Nelly som inte säljs längre. Köpt för 600.