Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Varsity jacket
Varsity jacket - 89 Varsity jacket - 90 Varsity jacket - 91

Varsity jacket

Storlek: S-XS
Kategori: Jackor
Märke: Zara

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En schysst Varsity jacket med coolt tryck på baksidan. Storlek S men funkar även XS. Unisex. 😎

🤝🤝🤝
🤝🤝🤝
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Varsity jacket  - Intressekoll på denna Varsity jacket från Aelfric Eden. Storlek XL2, sitter snyggt oversized på mig som är 174/175. Köpt för 1200kr säljer för 700kr. Är flera intresserade startar jag en budgivning ⭐️
Varsity jacket s - *Lånade bilder* baseball jacka som är sparsamt använd . Den är oversised s/m⚠️KÖP EJ NU!!⚠️
Varsity jacket - Röd varsity jacket i storlek L och fint skick, sitter snyggt oversized på mig som är en XS-S. Köpt vintage förra hösten för 1200kr. Köp direkt för 600, pris kan diskuteras vid snabb affär.Köparen står för frakt på 66kr. Hör av dig för fler bilder eller frågor!
Varsity jacket - Säljer min jacka från aelfric eden, köpt för 1200kr❤️ Den är i nyskick och har inga defekter alls❤️
Varsity Jacket  - Sjukt snygg varsity jacket som passar perfekt nu inför sommaren och hösten. Jackan är köpt vintage men är bara använd ett fåtal gånger. Priset var 1200 kr men jag säljer den för 700 kr. Jackans size är L men är ganska liten i storleken och passar både M och S.
Varsity jacket - Storlek M Skön material Priset kan diskuteras
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Moncler jacka - Vit monclerjacka med prislapp på, helt ny. Kan inte garantera autencitet. Qr kod finns dock.
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Zara quiltad jacka - Från Zara😊
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
 Missay poncho - Säljer en jättesnygg och stilren svart poncho i mycket bra skick, endast använd fåtals gånger! Ponchon är från Missay med hög krage, dekorativ guldfärgad knapp och knytband i midjan. One size, men skulle säga att den passar som S/XS, som referens är jag 155cm
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌