Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Adidas jacka
Adidas jacka - 89

Adidas jacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Adidas

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En adidas jacka som jag har använt varsamt denna vinter bara. Köpt för 1000kr och priset kan diskuteras. Kan frakta eller mötas upp. Köparen står för frakten och jag tar både swish och kontanter.

Samira
Samira
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka Adidas - Lättviktsjacka Adidas till kallare dagar. Bra skick!
 Adidas jacka  - Svart pufferjacka från Adidas i storlek XS. Jackan har huva, dragkedja framtill och Adidas-logga på bröstet. Den är quiltad och tillverkad i syntetmaterial, perfekt för kalla dagar. Snygg och sportig look med långärmade ärmar.
Adidas jacka  - Tjock jacka, i barn size se bild
Adidas jacka - I nyskick, helt oanvänd med prislapp på kvar.
Adidas jacka  - Tunn adidas jacka  Dragkedja ur funktion därav priset  Strl S i herr men jag har använt den som en strl M i dam
Adidas jacka - Adidas jacka i använt skick men är sparsamt använd. Storlek 38. Brett resårband längst ner.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Svart dunjacka med huva från Moncler - Svart dunjacka från Moncler med quiltad front, stickade ärmar och huva. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt snygg till streetwear-stilen. Har andvänt den 2 veckor bara och vill sälja för jag vill köpa en ny. Den passar både Xs och S helt perfekt
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Grön mockajacka med snörning - Trendig oliv grön mockajacka med ballongärmar och snörning i midjan. Jackan har hög krage och dragkedja framtill, vilket ger en cool och avslappnad look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik siluett.
Mörkblå vindjacka med tryckknappar - Snygg mörkblå vindjacka med tryckknappar och dragkedja framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel jacka till vardagslooken.skriv om undringar
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Colmar "Down Jacket" Jacka - Colmar "Down Jacket" Jacka | Modell: Down Jacket | Skick: Nyskick | Nypris: 5500+ kr | Storlek: M | Hör av dig vid minsta fundering 📦
Grön overshirt från C.P. Company - Säljer en stilren grön overshirt från C.P. Company. Jackan har klassisk krage, bröstficka med lock och ikonisk linsdetalj på ärmen. Tillverkad i bomull och har dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och snygg till jeans.