Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Alpha jacka
Alpha jacka - 89 Alpha jacka - 90

Alpha jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En skön bomberjacka som passar till både vår och höst. Den är varm och är svart innuti. Färgen reflekteras. Nypris: 2195kr.

Saranor
Saranor
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Alpha industries jacka - Olivgrön alpha industries jacka i storlek S. Knappt använd, som ny. Perfekt till höst/vår
Alpha jacka - Bra skick, använd typ 5 gånger
Jacka alpha industries - Säljer min ascoola jacka från alpha industries pga att den inte kommer till användning längre. Den är perfekt nu till hösten och vintern då den är lite varmare, jackan är mörkgrön med orange insida och orangea detaljer. Jackan är i storlek medium herr, men på mig sitter den oversized och jag är M, så den passar de flesta beroende på önskad passform. Jackan är knappt använd så den är i väldigt fint skick, nypris 2300kr, mitt pris 1000kr!  Priset kan diskuteras 💕
Alpha Industries Jacka - Säljer min brors gröna bomberjacka som är från Alpha Industries. Tyvärr är den röda flärpen som brukar sitta på armen borta. Storlek Large men den passar ändå mig som annars brukar vara S bra- men jag gillar ju oversized så kan va därför. Unisex men är köpt från herravdelningen. Den är ej använd, han köpte den endast och orkade inte lämna tillbaka den då den inte satt bra på honom. Blir det många intressen så blir det bud. Frakt betalas av köpare. Snabb affär om du kommer med rimligt pris. Nypris: ca 1500kr
Alpha jacka  - Säljer min alpha jacka då den inte används längre.  Skriv om ni vill ha fler bilder. Nypris - 1799kr
Alpha Industries Jacka  - En grön Alpha Industries jacka perferkt till sommarkvällarna men en tisha under. Möts upp i gbg/köparen står för frakt.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Vit overshirt med knappar Jacob Cohën  - Stilren vit overshirt med stora svarta knappar och två bröstfickor med lock. Långärmad modell i bomull som passar perfekt över en hoodie för en avslappnad look. Snygg detalj i nacken och klassisk passform.