Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Äkta minkpäls
Äkta minkpäls - 89 Äkta minkpäls - 90

Äkta minkpäls

Storlek: M
Kategori: Jackor

990 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mkt fräsch i bra skick! Använd fåtal ggr.

Kim
Kim
(9)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Minkpäls - Storlek m
Äkta designer Minkpäls jacka   - Säljer en elegant mörkbrun pälsjacka med lång ärm och klassisk design. Jackan har en mjuk och lyxig känsla, perfekt för kalla dagar. Den är lång och täcker bra, vilket ger extra värme och stil. Från märket Dosca. Äkta mink päls.
Minkpäls jacka - Kort dam mink pälsjacka
Herno cardigan med minkpäls - Säljer en supersnygg och trendig ulljacka/cardigan från Herno! Det är i cashmere och ull så är riktigt skön och varm! Passar så så bra nu i vår men även i sommar på kallare dagar💕 pälsdetaljer i exklusiv minkpäls på framsidan som är så så mjuk!  Säljer endast till bra pris! Köpt för 14000💕
Päls ljus minkpäls jacka lyxig vintage ca storlek 38-40 - Äkta, lyxig vintage pälsjacka gjord på ljus minkpäls. Kvaliteten är som ny och jackan är varm, perfekt för vintern men också annat. Cirka storlek 38-40.
Minkpäls Saga - Fint skick Saga/ pamir päls Storlek 40 Med tillhörande mink bandana
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart cardigan från Moncler - Snygg svart cardigan från Moncler med quiltad front och dragkedja. Jackan har långärmade ärmar i mjukt material och klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart dunväst från Moncler - Svart, glansig dunväst från Moncler Storlek S med hög krage och två dragkedjefickor framtill. Klassisk Moncler-logga på bröstet och quiltad design. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Svart hybridjacka från Moncler - Svart hybridjacka från Moncler med quiltad front i dun och stickade ärmar. Jackan har huva, dragkedja framtill och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och snygg till streetwear.
Svart dunjacka från Parajumpers - Snygg svart dunjacka från Parajumpers med klassisk quiltad design och gul detalj vid kragen. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och patch med logga på axeln. Perfekt för kalla dagar och enkel att matcha med olika outfits. Har några defeker som trasig grej på zipen men funkar fortfarande det gula bandet saknar en grej på och den är lite sliten