Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armani EA7 väst - Säljer min mörkblå Armani väst då den är lite för liten för mig, västen är i väldigt bra skick men de finns ett litet hål längst ner på baksidan som man inte märker. Västen är storlek M men är lite liten i storleken så den passar bra på både M och S
Emporio Armani väst - Emporio Armani väst perfekt till sommar kvällar, hösten och våren. Det står storlek M men sitter bättre för S. Fickorna är små men riktigt fet väst ändå. Inga defekter då västen är knappt använd eftersom den är för liten till mig.
Emporio Armani Väst - Säljer denna EA7 västen som nu är för liten för mig, väldigt bra skick 8/10 som använts lite grann, storleken är i M men passar även S. Pris kan diskuteras
EA7 Armani väst - Knappt använd. Plagget är som nytt, inga hål eller fläckar. Skönt material. perfekt för sommarkvällar och till våren.
Emporio Armani väst - Säljer denna feta Armani väst då den inte används så mycket längre, storlek S passar en runt 170-178 condition 9/10
Armani Ea7 väst - Storlek: s  Ny pris 1400 Mitt pris 850 kan diskuteras  Jätte bra kvalite och inga märken eller på något sätt sliten
EA7 Emporio Armani Väst  - EA7 Emporio Armani Väst röd (S-M)
Ea7 Emporio Armani väst
Ea7 Emporio Armani väst - 89 Ea7 Emporio Armani väst - 90 Ea7 Emporio Armani väst - 91

Ea7 Emporio Armani väst

Storlek: Medium
Kategori: Jackor
Märke: Armani
Färg: Marinblå

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ea7 väst i perfekt skick, västen är i en marin blå färg och har storlek medium.

William Peterson
William Peterson
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
Quiltad beige jacka från ZARA - Säljer en quiltad beige jacka från ZARA i storlek S. Jackan har ett vågigt mönster, två stora fickor framtill och dragkedja. Den har en loose passform och är långärmad, perfekt för dig som gillar chill och stilren vibe.
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Moncler cardigan  - Svart Moncler cardigan med stickade cashmere ärmar och fyra framfickor i stickat material. Jackan har quiltad framsida, rund hals och dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Nfc finns på loggan!        Pris kan diskuteras!