Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armani väst - Säljer en väst från Armani i storlek 48 (passar S). Cond 8/10 bra skick, zippen har lossnat från västen längst nere men fungerar fortfarande och billigt att sy fast igen!
ARMANI VÄST  -  Hej säljer nu min Armani väst den är väldigt bra skick använt fyra till fem gånger, köptes i somras men har inte användning av den längre priset går att diskutera så det är helt enkelt en skön väst med inga skador. Hör av er!
Armani väst - Storlek S, bra skick,förutom lite färg på märket.
Armani EA7 väst - Säljer min mörkblå Armani väst då den är lite för liten för mig, västen är i väldigt bra skick men de finns ett litet hål längst ner på baksidan som man inte märker. Västen är storlek M men är lite liten i storleken så den passar bra på både M och S
Emporio Armani Väst - Säljer denna EA7 västen som nu är för liten för mig, väldigt bra skick 8/10 som använts lite grann, storleken är i M men passar även S. Pris kan diskuteras
Armani väst - Storlek L men passar även M
Armani väst - Tunn EA7 väst, bra skick 🔹Pris ej hugget i sten🔹 ✨Skriv vid funderingar✨
Armani väst
Armani väst - 89

Armani väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Armani
Färg: Marinblå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

EA7 Armani väst Storlek:m

Milton Andersson
Milton Andersson
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla