Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Väst Armani - Säljer denna väst från Armani till fint pris. Den är köpt i Miami av mig själv i Armanis officiella butik. Hör av er vid frågor🙃
Armani väst  - Säljer nu min Armani väst som inte kommer till användning längre, västen är in ett bra skick. Priset går självklart att diskutera
Armani väst  - Skick 5-10 stor defekt på bild 3 därav priset, pris går diskuteras vid snabb affär
Armani väst - EA7 väst som jag köpte för 1 år sen för 2000kr men har inte använt den så ofta.  Den är i perfekt skick.
armani väst - säljer nu pga att jag ej använder den längre
Armani väst - En Armani väst utan luva med fickor i storleken S. I ett väldigt bra skick.
Armani väst
Armani väst - 0 Armani väst - 1 Armani väst - 2 Armani väst - 3

Armani väst

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Armani
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer nu min Armani väst då den börjar bli liten. Västen är i mycket bra skick och inte mycket använd. Storleken är 160 men den sitter som en xs. För fler frågor är det bara att skriva!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Armani tröja  - Säljer nu en fet Armani tröja. Tröjan är i bra skick och är inte använd så jättemycket. Det finns qr kod att scanna på den. Tveka inte om ni har några frågor!
Armani tröja - Säljer nu en fet Armani tröja. Säljer den då jag rensar ur garderoben och den börjar bli liten. Den är i tunt material perfekt till sommaren och den har riktigt snygga detaljer på armarna. Och tröjan är i mycket bra skick. Priset går såklart att diskutera för fler bilder eller frågor är det bara att höra av sig!
Märkes bälte - Säljer nu ett snyggt brunt bälte med svart logga! Det är helt nytt och box ingår. Har ett till likadant bälte därför det är två annonser. För fler bilder eller frågor är det bara att skriva!
Reaplay jeans  - Säljer nu ett par fina replay jeans! Längden ser ni på bilderna. Skicket är bra. Priset går såklart att diskutera. För fler frågor eller bilder är det bara att skriva!
Haglöfs jacka - Säljer nu en haglöfs jacka då den inte används. Det är hål på den högra armen men som jag lagat lite med laglapp och sen ett hål vid vänstra axel där bak. Men hålet vid axeln tänker man inte på och som sagt så är det bara att sätta laglapp eller sy på det på armen. Men annars är jackan jättefin. Priset går såklart att diskutera. För fler frågor eller bilder är det bara att skriva!
Märkes bälte - Säljer nu ett snyggt brunt bälte med svart logga! Det är helt nytt och box ingår. Har ett till likadant bälte därför det är två annonser. För fler bilder eller frågor är det bara att skriva!
Lyle & Scott tröja - Säljer nu en Lyle & Scott hoodie då den inte används. Den har endast använt ett fåtal gånger och är i nyskick. Priset går såklart att diskutera. För fler frågor eller bilder är det bara att skriva!
Fred Perry Tshirt  - Säljer nu en helt ny fred Perry Tshirt då den inte passade. Tröjan är som sagt helt ny och har aldrig använts endast testad. Lappen sitter kvar. Priset går att diskutera. För fler frågor eller bilder är det bara att skriva!
Kenzo svart tröja med tiger - Säljer nu en svart Kenzo-tröja med rund hals och långa ärmar. Framtill finns ett stort färgglatt tigertryck med gröna, blå, röda och vita detaljer samt texten KENZO PARIS. För fler frågor eller bilder är det bara att skriva!
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →