Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Leopardmönstrad bomberjacka
Leopardmönstrad bomberjacka - 89 Leopardmönstrad bomberjacka - 90 Leopardmönstrad bomberjacka - 91

Leopardmönstrad bomberjacka

Storlek: 40
Kategori: Jackor

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Leopardmönstrad bomberjacka från Atmosphere

JosefinH
JosefinH
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Leopardmönstrad bomberjacka från FB Sister - Säljer en snygg bomberjacka från FB Sister i leopardmönster. Jackan har dragkedja framtill, svarta muddar och krage samt en ficka på ärmen. Materialet är syntet och insidan är fodrad med svart tyg.
Leopardmönstrad bomberjacka från NEO NOIR - Snygg och unik leopardmönstrad bomberjacka från NEO NOIR i grå och svart. Jackan har dragkedja framtill och praktiska fickor med dragkedjor.
Leopardmönstrad bomberjacka från H&M - Säljer en cool leopardmönstrad bomberjacka från H&M. Jackan har dragkedja framtill och elastiska muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för att ge din outfit en trendig touch 🐆
Bomberjacka  - Säljer denna snygga bomberjacka från zara!
Bomberjacka - Så unik och fin bomberjacka. Nyskick!! Perfekt till hösten🔥🔥
Bomberjacka - Bomberjacka med skinndetaljer från jofama. Oanvänd.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M på lappen men passar XS. Måttet från toppen av axeln till botten av plagget är 62 cm. Hör av dig vid frågor.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Oversized ljusblå jeansjacka - Säljer en oversized ljusblå jeansjacka med klassisk krage och knappar framtill. Jackan har två bröstfickor med lock och knapp samt sidfickor. Perfekt att slänga över en klänning eller till vardagslooken.