Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Barbour jacka - Snygg Barbour jacka i bra skick
Barbour väst - Det är en barbour väst i helt ny skick, den är bara använd en gång. Priset kan fortfarande diskuteras.
Barbour väst  - Riktigt fin väst i som är i 10/10 skick! Det ända är att ett namn är skriver inuti västen som man ser på bilden. Tveka inte att skriva!💯🔥 pris kan diskuteras 🥰
Barbour väst - Säljer min väst från märket barbour, den har aldrig användts utan bara provats så den är som sprillans ny. Storlek 14-15 år XXL men den passar om du har Xs-M då den är relativt lång.
Barbour jacka - Storlek:S jag säljer min Barbour jacka då den är för liten. Den är knappt använd och är i mycket bra skick. Skriv om ni har några frågor
Barbour jacka  - Jacka från barbour som är super fin, använt några gånger men är i ett bra skick då den ser ut som ny. Storlek xs och kommer med bandet som är runt om. Nypris 1199 för mer information och bilder så är det bara att skicka.
Svart jacka från Barbour - Säljer en snygg svart jacka från Barbour i storlek M. Jackan har ett klassiskt bälte i midjan och flera praktiska fickor med knappar. Den är perfekt för höst och vår, med en stilren design och ett rutigt foder som ger en extra touch. Jackan har långa ärmar och en dragkedja framtill.
Barbour fieldjacket
Barbour fieldjacket  - 0 Barbour fieldjacket  - 1 Barbour fieldjacket  - 2

Barbour fieldjacket

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en tvär fett barbour feildjacket i topp skick | skick 9/10🤩| en perfekt vår jacka enligt mig🍁storlek XS tar även emot byten🔃 vid mer eventuella frågor kontakta gärna oss 😄

A$T$C
A$T$C
(28)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear