Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Barbour jacka
Barbour jacka - 89 Barbour jacka - 90 Barbour jacka - 91 Barbour jacka - 92 Barbour jacka - 93

Barbour jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Svart

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer nu min Barbour jacka då jag har växt ur den. Jackan är i ett strålande skick och är Perfekt nu till våren. Har du några funderingar tveka inte att fråga.

Ollie.a24
Ollie.a24
(8)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Barbour jacka - Svart Barbour jacka. Den har väldigt bra helhets intryck och inga märkvärdiga defekter. Nypris i Sverige är runt 2400kr. Äkta såklart
Barbour jacka - Barbour international jacka jätte fint skick som ny i storlek s kan gå ner i pris vid snabb affär
Svart quiltad jacka från Barbour S - Quiltad marin blå jacka från Barbour i storlek S. Klassisk modell med bruna detaljer på kragen, två stora fickor framtill med knappar och dragkedja. Jackan har lång ärm och snyggt rutmönster i tyget. Perfekt för höst och vår. Jag köpte den för 3,200kr, använd en vinter. Inga skador eller något konstigt. Precis som på bilderna. Passar om du är 168-175. Den är för liten på mig och jag är 176 ungefär normal vikt.
Svart quiltad jacka från Barbour S - Quiltad svart jacka från Barbour med coola tryckknappar och flera fickor framtill. Jackan har hög krage och klassisk bikerstil, perfekt för dig som gillar en stilren och tidlös look. Fodret har ett unikt tryck med motorcykelmotiv.
Barbour jacka!!  - Hej säljer nu min fina höst/vinter jacka. Jackan är svart utanpå och gul inuti. Jackan är i storleken XS! Tveka inte på att höra av dig vid frågor. // Ville
Barbour jacka  - Snygg svart barbour jacka med knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor med knappstängning och en stilren design. Skick 9/10 och knappt använd. Perfekt nu till våren. Säljs på grund av att jag inte använder den något mer. Modellen är 181cm och 72kg. Kontakta mig om du är intresserad. priser går att diskutera. Nypris 3000kr
Barbour jacka - Väldigt snygg barbour jacka.😁 perfekt för en stilren look✌️nypris 4000 kr
Barbour jacka  - Säljer nu min feta vårjacka då jag inte längre använder den. Storlek M  Har en liten slitning som jag knappt såg fanns, slitningen ser du på bilderna. Ny pris tror jag ligger på ca 3000+.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Grå Moncler maya   - Snygg grå dunjacka från Moncler Maya kollektionen med klassisk pufferdesign och avtagbar huva. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.