Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
 Barbour International Aviemore L NWT
 Barbour International Aviemore L NWT - 89  Barbour International Aviemore L NWT - 90

Barbour International Aviemore L NWT

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Svart

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sparsamt använd jacka i absolut nyskick. Den förtjänar bättre än att hänga & damma i garderoben.

Ella Lindholm
Ella Lindholm
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Barbour international  - Klassisk Barbour motorcykeljacka Storlek är brittisk 38, Eu 48
Barbour international väst  - En snygg väst från Barbour international i väldigt fint skick använd några gånger! Storlek XL. Hör av er vid frågor! Modellen är 188 och väger 77kg (passar större)
Barbour International jacka - Snygg lite äldre modell! Svår att få tag på! Mycket bra skick! Pris kan diskuteras🙏
  Barbour International - M - Svart quiltad jacka från Barbour International med huva och dragkedja framtill. Jackan har flera fickor, varav en med knapp på bröstet, samt Barbour-logga på ärmen. Perfekt för kyliga dagar.
Svart Barbour International jacka M - Säljer en svart Barbour International jacka i klassisk modell med fyra stora fickor framtill, quiltat innerfoder och detaljer i metall. Jackan har dragkedja och knappar samt Barbour-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och snygg jacka.
Svart Barbour International jacka M - Säljer en svart Barbour International jacka i vaxad bomull med quiltat foder. Jackan har flera stora fickor med knappar, hög krage och dragkedja framtill. Klassisk och stilren modell som funkar perfekt till höst och vinter. Storlek medium.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.