Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Barbour Jacka Dam S - Barbour jacka dam, storlek s, ganska fräsh och i fin skick.
Jacka dam barbour svart - Storlek s. Kommer ej till andvändnin och därför säljer jag den. Andning ett få tal gånger. Som ny.
Barbour jacka dam - Quiltad svart jacka från Barbour International med gulddetaljer och flera fickor framtill. Klassisk krage, långärmad och med tillhörande bälte. Jackan har både knappar och dragkedja, samt en Barbour-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design. Storlek 32/XS!!
Barbour jacka dam  - Använd endast fåtal gånger
Barbour jacka - Helt ny Barbourjacka säljes pga felköp. För liten. Stl 36.
Barbour jacka dam - Fin jacka med skärp i midjan. Storlek xs. Jackan är i nyskick. Passar mig som har storlek S nu.
Barbour jacka dam
Barbour jacka dam  - 89

Barbour jacka dam

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Oliv

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte snygg barbour jacka i väldigt unik färg som är svår att hitta. Köpt för ungefär 3000 på emporia längesen men inte använt så mycket så den är i väldigt bra skick. Som ny!

secondhand
secondhand
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.
Morris Heritage Overshirt - Nyskick, inga defekter! Nypris ca 3000kr. Slutsåld på Care of Carl så passa på🙌🏻. Storlek S passar S, passar bra till sommar/höst. Skriv för fler frågor🤝