Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa
Kappa - 89 Kappa - 90 Kappa - 91

Kappa

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En jätte fin, lång beige kappa från H&M i utmärkt skick och knappt använd i storlek S. Fina detaljer och ett fint fall.

Rebecka
Rebecka
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
kappa - fin beige kappa från h&m. har synliga fläckar på baksidan!🤍
Kappa - Kappa från h&m Änvänd en gång
Kappa - Snygg beige kappa med klassisk design och enkel knappstängning. Perfekt för höst och vår, med en stilren look som passar till många tillfällen. Kappan har långa ärmar och en slits baktill för extra rörelsefrihet. Storlek XS men den är större i modellen så den passar från XS-M!❤️☀️ ❤️Kappan har några små smutsiga ställen som säkert går bort i tvätten, inget som syns❤️Annars ser den väldigt ny ut!
Kappa - Skitsnygg lång brun kappa från HM!! Flera år gammal men den är som ny, säljer pga att den inte kommer till användning längre, perfekt nu till våren!! Den är i storlek 32 men skulle mer säga att den är 34!!
Jacka/kappa - Perfekt vår jacka från H&M. Lite lätt sliten uppe i kragen men inget man ser eller tänker på (kan skicka bild om önskas). Storlek 36
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan  - moncler cardigan, Den är i nyskick utan defekter, använd fåtal gånger. Storlek 2, passar mig som har storlek S
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse