Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
TUNN JACKA  - STORRENSNING! Säljer denna super snygga jacka!  Den är i väldigt fint skicka och inte alls mycket använd
Beige tunn jacka - Beige vår/sommar/höst Garwoodjacka med mycket god kvalité. Knappt använd.
Tunn jacka - Tunn jacka till hösten/ våren. Använd flera gånger, overzied!!❤️
Tunn jacka  - En tunn beige jacka ifrån Pull and Bear. Jackan har tre fickor på framsida och har även vita knappar så man kan stänga jackan. Jackan är aldrig använd och är därmed i nyskick!🙌🏼(Skriv för fler bilder)
Tunn jacka - Fint skick.
Tunn quiltad jacka från Bläck - Snygg beige jacka med quiltad framsida och släta ärmar från Bläck. Storlek M och grymt skick. Pm för fler frågor!
Beige tunn jacka från Newport - Säljer en stilren beige jacka. Jackan har en broderad logga på bröstet och en patch på ärmen. Perfekt för vår och höst!
Tunn jacka - Tunn översized jacka med militärmönster. Den är från carlings (märke STAY). Vid snabb affär kan pris diskuteras 😁
Tunn Jacka
Tunn Jacka - 89 Tunn Jacka - 90 Tunn Jacka - 91

Tunn Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Jack & Jones
Färg: Beige

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jackan är i storlek M. Aldrig använd med etikett på. Säljes på grund av att den var stor.

Stefan
Stefan
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Kort trenchcoat  - Grön trenchcoat från hm
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Olivgrön kappa från Bubbelroom - Stilren olivgrön kappa  med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en klassisk, rak passform och är tillverkad i ett mjukt ullmaterial. Perfekt för dig som gillar tidlös design och vill ha en snygg jacka till höst och vinter.
olivgrön stickad jacka med dragkedja - Snygg mörk grön stickad jacka med rak passform och breda ärmar från zara i storlek s. Jackan har en tydlig silverfärgad dragkedja framtill och är perfekt för dig som gillar minimalistisk stil. Helt ny och endast testad på och använd 2 ggr🥰🥰
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2