Olivia L

Beige jeansjacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Beskrivning

Snygg beige jeansjacka med klassisk krage, knappar framtill och två bröstfickor med lock. Jackan har långa ärmar och detaljerade sömmar som ger en cool look. Perfekt att slänga på sig när du vill ha en stilren men vintage look. Storlek L men passar som M/S. Pris kan diskuteras.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Beige dunjacka med knappar - Snygg beige dunjacka med quiltad design och tryckknappar framtill. Jackan har en lätt, puffig känsla och en feminin passform. Perfekt för dig som vill ha en stilren och enkel look under kyligare dagar.
Dunjacka! - Säljer en olivgrön pufferjacka med oversized passform. Köpt från HM för ungefär 2000kr då den är en dunjacka🥰
Pris kan diskuteras!! - Säljer den här superfina ljusrosa vinterjackan! Köpte på Zalando, märket ragwear, för ca 2 veckor sen för 1900kr. Säljer då jag köpte för stor storlek. Den är jätte mysig och varm, pris kan diskuteras!💗
Massimo dutti jacka - Jätte fin och varm dunjacka från Massimo dutti i grön. Använd men i bra skick, skriv för mer bilder 💖
Zara skinnjacka - Säljer den slutsålda Zara jackan jag köpte för ett par veckor sen!! Använd 3 gånger så är som ny<33
Brun och beige rutig kappa från Zara - Säljer en unik kappa från Zara med brunt och beige rutmönster. Jackan har bred krage, stora knappar framtill och långärmade ärmar. Materialet är ullblandning som ger en mysig och retro känsla. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vintagevibe. Slutsåld på Zara
Mörkblå Colmar pufferjacka med huva - Säljer en snygg mörkblå deluxe down jacket från collage. Orginalpris ca 7000kr. Använd men i mycket fint skick. Storlek 42 vilket motsvarar 36/S i europeiska storlekar.
Mörkblå dunjacka från The North Face - Säljer en mörkblå dunjacka från The North Face med huva och snörning. Jackan har stora fickor framtill, knappar och dragkedja. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst puffer-look som är både trendig och bekväm.