Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige kappa
Beige kappa - 89 Beige kappa - 90

Beige kappa

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Bershka

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Beige kappa från Bershka. Knappt använd

Hanna Asplund
Hanna Asplund
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige kappa - Beige kappa i storlek M, fungerar även som S. Kappan är från Kappahl! Original pris 900kr☺️
Beige kappa  - Kappa från only i fint skick  Storlek m men passa också s. Skriv till mig innna du köper
Beige kappa - Från Gina knappast använt, skriv privat för fler bilder! Köpt för 600kr säljer för 400 just nu, har inte använt så mycket, nåra bilder är lånade
Beige kappa - Beige kappa från Kappahl, väldigt fin, pris kan diskuteras
Beige kappa - Begie kappa ifrån Only men köptes ifrån Zalando. Kappan är i mycket gott skick o knappt använd. Kappan är i Medium men även du som har S kan använda den. Priset kan diskuteras.
Beige kappa - Säljer en supermjuk vit teddyjacka med hög krage. Den är stilren och enkel att matcha med olika outfits. Det är storlek M men väldigt liten i storleken så passar mig perfekt som har xs-s. Helt slutsåld, finns inte kvar på hemsida. Skriv om egna bilder💞
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Jeansjacka khaki - Säljer en ljusgrön jeansjacka med stora vita knappar framtill. Jackan har en rak passform, råa kanter och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en chill och trendig look.