Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
 höst jacka!
 höst jacka! - 89  höst jacka! - 90

höst jacka!

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Monki

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Min fina Monki jacka i storlek S! Skulle säga att den är lite i kamelfärg och lite tjockare i materialet! Kan skicka fler bilder vid behov❣️

Fanny Schumacher
Fanny Schumacher
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Höst jacka  - Jätte fin ljus beige och varm jacka från  Nelly, använd en gång 💗 Xs men passar även S
Höst jacka  - Super fin jacka från Bershka i storlek s. Super snygg grön färg och passar perfekt för att snygga upp en lite basis outfit.
Höst jacka - Den här oversized jackan är nästan aldrig använd och är jättesnygg till hösten! Den är köpt ett år sen💗💗
höst jacka! - en fluffig jacka som liknar dom populära jackorna från hm, storlek 34, har lite missfärgat längst ner på insidan av jackan så inget som syns. kom privat för bilder!💕
Höst jacka - Säljer denna sjukt snygga jackan som är perfekt nu till hösten, endast testad och set helt ny ut💞köpt gör 799kr Hör av dig om det skulle vara något💞
Höst Jacka - Såååå fin ”bombarjacka” perfekt nu till hösten men även nästa år i vår!💕 använd en gång. Passar xs och S
Höst jacka - Fin höst jacka från stradivarius
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.