Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Cedrico Vinterjacka med päls - Snygg beige dunjacka med fluffig päls runt luvan och dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, flera fickor med dragkedja och en figurnära passform med snörning i midjan. Perfekt för kalla vinterdagar och ger en cool look. Knappt använd dessutom:)
Vinterjacka, päls - Jackan är köpt år 2000 och är en elegant vinterjacka för damer. Kostade cirka 6000kr när den köptes in. Använd ca 5 gånger, inga fläckar eller förstörelse överhuvudtaget. Den känns som helt ny.
Jayloucy Vinterjacka med äkta päls - Köpt i Paris för några år sedan, storlek L men tycker den är mer som M vid bysten. Jackan är i princip i nyskick då den använts 2 säsonger och inte hela vintrar då jag äger flertal vinterjackor. Säljer den då den inte längre passar mig! Annars är det en favorit som är mycket ovanlig i Sverige...
Vinterjacka med päls - Svart vinterjacka med päls som även är avtagbar. Jackan är knappt använd så därför i väldigt bra skick. Märket är från Only. Den har dragkedja och även fickor med dragkedja. Pris kan diskuteras! Skriv för fler bilder.
Vinterjacka med päls - Säljer denna jättefina jackan med päls!! Helt ny och köptes för 3000kr
Vinterjacka med päls - En fin vinterjacka från vinson sakine, har både dragkedja och knappar. Är i storlek xs. Pälsen på jackan är avtagbar och jackan är vattenavvisande.
Vinterjacka med päls - Säljer denna vinterjacka med päls, aldrig använd. Storlek S och köptes för ungefär 2000 kr men säljer för 1500
Sparka vinterjacka päls
Sparka vinterjacka päls - 89 Sparka vinterjacka päls - 90 Sparka vinterjacka päls - 91

Sparka vinterjacka päls

Storlek: s
Kategori: Jackor
Färg: Beige

1000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, säljer min parka päls jacka som knappt är använd. De är ej äkta päls men man skulle inte kunna se skillnad. 🩷

🩷
🩷
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Moncler cardigan  - 9.5/10
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌
Svart cardigan moncler med NFC+QR - Säljer en svart moncler cardigan som jag har använt super lite eftersom att jag har nu köpt en ny vinter jacka så jag försöker sälja denna