Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med lång ärm och klassisk krage. Perfekt för kyliga dagar när du vill hålla dig varm. Jackan är använd ett fåtal gånger!
Beige teddyjacka - Pile Teddy jacka från Gina tricot. Jackan har en oversized passform. Pile zip jacket, aldrig använd. Är osäker på paket storlek men antingen mellan eller stor, kan mötas i Stockholm
Beige teddyjacka - Supermysig teddyjacka i beige. Jackan har dragkedja framtill och är långärmad med en loose passform, jackan har fickor man dom syns inte på bilderna. Jackan är perfekt för hösten och vintern. 🐻
Beige teddyjacka  - Mysig beige teddyjacka med två stora fickor framtill och hel dragkedja. Jackan har en hög krage och är långärmad med en loose passform. Storleken är 158/164 men passar på mig som är S och 176cm lång.
Beige teddyjacka - Mysig beige teddyjacka med långa ärmar och knappar framtill. Tryck på KÖP NU så postar jag så snabbt som möjligt!!! 💗💗
Beige teddyjacka - Säljer denna jättefina teddyjacka då den tyvärr inte kommer till användning längre. Endast använd ett fåtal gånger!🌸
Beige teddyjacka  - Teddyjavcka ifrån hm i storlek S💖
Beige teddyjacka
Beige teddyjacka  - 0

Beige teddyjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina teddy jacka från lager 157. Nypris: 300kr Säljer pga att ja köpt en ny jacka så jackan är i nyskick.

🩷
🩷
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Low waist jeans blå - Säljer dessa byxor då de inte passar mig. De är från weekday. Nypris 550kr. Inga defekter och pris kan diskuteras. Snygga jeans att ha i sommar.
Vit kortärmad stickad - Säljer denna snygga tröja som tyvärr inte passade mig. Köpt här på Plick (LÅNAD BILD)
Adidas campus - Säljer dessa skor då jag köpt ett par andra och därför kommer dom inte till användning. Endast använda cirka 3 gånger, så i nyskick. Köpta för 1250kr. (TRYCK INTE PÅ KÖP NU)
Grå ärmlös polotopp från Zara - Säljer en stilren grå ärmlös polotopp från Zara. Toppen har en hög krage och är tillverkad i mjukt material, perfekt att styla till olika outfits. Enkel och modern design som passar till mycket.
Zara lågmidjade jeans  - Säljer dessa lågmidjade jeansen från zara. Super fina men kommer inte till användning då det är försmå på mig
Vit långkjol från Gina Tricot - Säljer en stilren vit långkjol från Gina Tricot. Kjolen har en enkel och rak passform med mjukt, lätt material som ger ett snyggt fall. Perfekt att matcha med crop tops eller stickade tröjor för en clean look.
Blå bootcut jeans från LTB - Säljer ett par blå bootcut jeans från LTB med klassisk femficksdesign och snygga slitningar framtill. Jeansen har kontrastsömmar och en bekväm midja. Perfekta för dig som gillar en avslappnad men ändå trendig look.
Mörkblå bootcut jeans - Snygga lågmidjade jeans från Gina tricot. Storlek 164. Bra skick och använda fåtal gånger.
Vita spetsballerinaskor från Nelly - Söker dessa från Nelly i storlek 36 eller 37. Hör av er om ni har och vad ni kan tänka er sälja för ❤️
Liknande annonser
Visa alla