Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kappa - Mjuk beige kappa, inte så tjock så använts till höst och vår, även sommar kvällar! Storlek 38, bra skick!
Beige kappa - En beige kappa med ett flertal knappar framtill för stängning 🩷 (kappan kan se lite grå ut på bilden, men är mer åt det beiga hållet i verkligheten ☺️) Finns två fickor framtill!
Beige kappa. - Slutsåld på hemsidan, i ett bra sick.
Beige kappa med fickor - Stilren beige kappa med två stora bröstfickor och knäppning framtill. Jackan har en rak passform och är tillverkad i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en avslappnad look.
Beige Nelly kappa  - Beige Nelly kappa som inte längre kommer till användning, superfin i storlek 32 har vanligt storlek 36. Är 1.60cm
Beige kappa - Fin beige kappa som är både mjuk och varm. Den har svarta knappar att knäppa med.
Beige kappa
Beige kappa  - 89 Beige kappa  - 90

Beige kappa

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke:
Färg: Beige

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysigaste kappan! Lite cape-liknande då den inte har några knappar och lite trekvarts-ärmar. Sååå skön att kasta över typ vilken outfit som helst!

Hanna 🦋
Hanna 🦋
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Axelväska - den perfekta lilla gula väskan, man får plats med precis allt det lilla man behöver ha med sig 🌻
Vintage Nike t-shirt - Mer åt XS/S än M.
 Skinnjacka från Monki  - Snygg croppad ormmönstrad skinnjacka från Mokk i svart och grått 🐍 använd ett fåtal gånger men varit riktigt uppskattad för att piffa en vanlig svart outfit ⚡️ pris kan diskuteras vid snabb affär !
otrolig kappa från Bershka - Världens finaste kappa som tyvärr inte kommer till användning längre och behöver ny kärlek någon annanstans 💙 den har använts och har lite naturliga slitningar som en älskad kappa får, drar naturligtvis en extra tvätt innan den skickas till nästa älskare ⚡️
Liknande annonser
Visa alla