Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterkappa ❄️ - Grå vinterkappa i stl 34/36. Som referens är jag 1.58 cm lång och bär oftast 34 och 36 i jackor!   Kappan sitter som en smäck och med tillkommer ett skärp som man kan använda för att justera hur tajt man vill att jackan sitter ✨  Kappan säljs för 200kr
Mörk grå Blazer - En jätte fin blazer med prislapp kvar! Helt ny!
Vinterkappa - Jättefin grå vinterkappa från lindex  Skit bra kvalitet den är som nästan ny. Sitter jätte fint och flattering på. Perfekt för kalla vintern.
Vinterkappa - Jacka i ull från Bik bok! Nedersta knappen fattas och jackan är använd - men fin!
Höst/vinter kappa - Superfin kappa som passar för både höst och vinter💓Aldrig använd så superbra skick
Vinterkappa - Fin vinterkappa. Nyskick. Storlek S men passar xs-s.
Vinterkappa - Mysig vinterkappa med luva<3 i bra skick även fast den använts flitigt, två knappar saknas
Mörk grå Vinterkappa
Mörk grå Vinterkappa  - 89 Mörk grå Vinterkappa  - 90 Mörk grå Vinterkappa  - 91

Mörk grå Vinterkappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor

295 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En mörkgrå vinterkappa från BikBok i strl XS. Säljer pga att den är för liten för mig. Nypris 600kr köparen står för frakt 💕

Astridmooney
Astridmooney
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
slutsåld hm jacka - Quiltad jacka i mörk mullvadsbrun färg. Väldigt fin passform med knytband i midjan. Endast använd en gång och är i nyskick. Jackan är slutsåld i butik. Perfekt till både vardag och höst/vår
Arcteryx skidjacka mössa på köpet! - Arcteryx skidjacka köp jackan och du får mössan med! Modell Sl Beta nypris 5500. Perfekt för skidbacken eller för vardaglig användning!