Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart skepparkavaj - Design by si!!! Snygg svart skepparkavaj i klassisk stil. Den har stora knappar framtill och en bred krage. Perfekt för höst och vinter, och funkar både till vardags och fest. Jackan har en normal passform och långa ärmar.
Svart skepparkavaj - Säljer en snygg svart skepparkavaj med stora knappar. Perfekt för höst och vinter. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Märket är edc!♥️✨❣️
SVART VINTERJACKA - COS  - Säljer min COS jacka som är köpt januari 2023. Den är i otroligt bra skick endast använt fåtal gånger. Den är i storlek L och passar dom som har L/XL, det är lätt att Justera storleken då den är justerbar i midjan! Priset kan alltid diskuteras!😊
Svart skepparkavaj med dubbelknäppning - Snygg svart skepparkavaj med klassisk dubbelknäppning och bred krage. Jackan har en rak passform och är perfekt för dig som gillar en stilren look. Passar till både jeans och kostymbyxor. Materialet känns mjukt och värmande.
Svart skepparkavaj med knappar - Stilren svart skepparkavaj med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har långa ärmar med knappdetaljer vid mudden och är fodrad på insidan. Perfekt för dig som vill ha en klassisk look med lite edge.
Svart skepparkavaj från COS
Svart skepparkavaj från COS - 89 Svart skepparkavaj från COS - 90 Svart skepparkavaj från COS - 91

Svart skepparkavaj från COS

Storlek: dam 36
Kategori: Jackor
Märke: COS
Färg: Svart

600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren svart skepparkavaj från COS. Den har en klassisk dubbelknäppt design med stora knappar och en bred krage. Perfekt för höst och vinter, och ger en elegant touch till vilken outfit som helst. Jackan är i bra skick och redo för nya äventyr!

MathildaOlsson
MathildaOlsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
jacka - arket jacka/kappa fortfarande i sin kartong och plastpåse. Aldrig använd, köpte fel storlek. Helt slutsåld!!! Säljer på Vinted för 2600kr, men plock tar avgift. Vinted = mathildaandrsson
Grön h&m jacka  - Säljer en grön overshirt med broderade detaljer som fågel, orm och rosor. Jackan har snörning i midjan, stora fickor och tryckknappar. Perfekt för dig som vill ha en unik och cool look med lite army-vibe. Jättesnygg slutsåld. Pris kan diskuteras. Tryck på köp nu så försöker jag posta samma eller dagen efter❣️❣️
Moose Knuckles Bunny - Säljer den här otroligt varma o sköna jackan ifrån Moose knuckles. Modellen heter Bunny. Köptes för typ 3 år sedan inte använd särskilt jätte mycket. Storlek S men passar definivt en medium också. Pälsen är avtagbar och den kostade ca 4500 ny tror jag.
Beige kort trenchcoat med knappar - Säljer en beige kort trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och breda ärmar. Perfekt vår / höst jacka!
Moncler Maya - Moncler Maya i storlek 1. Använd några gånger. För snabb köp kan priset diskuteras 🥰.