Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå dunjacka - Säljer en snygg blå dunjacka med knappar framtill. Jackan har en quiltad design och långa ärmar.  Storlek 170 men passar XS- S. Den är även slutsåld
Blå dunjacka från Colmar - Snygg blå dunjacka från Colmar med dragkedja och hög krage. Jackan har en quiltad design och är perfekt för kyligare väder. Insidan är ljus och kontrasterar snyggt mot den mörkblå utsidan. Jackan är i fint skick men finns en mycket litet hål på ena armen som inte märks av, utöver det finns det inga defekter. Jackan är i italiensk storlek 48 men passar mig som är en S.
Blå dunjacka - Jättefin blå dunjacka! Xs/s
Blå dunjacka från Moncler - Säljer en snygg och unik blå dunjacka från Moncler. Den är i bra skick. Av de äldre modellerna så vet ej namn osv. Bara jackan som med följer. Köpt på garmsmarket för länge sedan. Storlek S eller liten M
Blå/grå dunjacka - Säljer den här jätte fina jackan från uniqlo som är perfekt till sommaren. I storlek S. Nypris är 799kr och är knappt använda🥰
Blå dunjacka från EA7 - Säljer helt ny blå EA7 dunjacka, oanvänd
Blå dunjacka från Benetton - Snygg blå dunjacka från Benetton 🩷
Blå dunjacka från Parajumpers - Säljer en blå dunjacka från Parajumpers, perfekt för kyliga dagar. Jackan har en dragkedja framtill och praktiska fickor. Den är långärmad och har en huva med detaljer i gult. En del av Masterpiece Series. Köparen står för frakten och pris kan diakuteras!!💕
Blå dunjacka
Blå dunjacka - 0 Blå dunjacka - 1 Blå dunjacka - 2

Blå dunjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min vårjacka som är mörkblå och passar perfekt till våren, skriv om du vill ha fler bilder🥰 köpt för 1500kr 😘

Lova Feijen Dackenberg
Lova Feijen Dackenberg
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
 pälsjacka från Gina Tricot - Säljer nu min jacka från Gina tricot 14+ som är helt slutsåld!
Rutig jacka  - Kort svartvit rutig trench jacka. Storlek 34
Beige kappa - Fin kappa från Lindex, nästan aldrig använd! Färgen framgår bäst på första bilden🩷
Svart träningsjacka från Lululemon - Snygg svart träningsjacka från Lululemon med guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna. Figurnära passform och hög krage. Tillverkad i mjukt och stretchigt syntetmaterial, perfekt för aktiva dagar.
Fjällräven jacka dam expedition modellen - Säljer min jättefina fjällräven jacka i storlek S! 😊 Använd men fortfarande i väldigt bra skick💓 Skriv om ni vill ha fler bilder!! Om ni vill köpa så får ni gärna skriva! Kan gå ner lite i pris vid snabb affär!
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
Oscar Jacobson Field jacket - Mycket bra skick, inga defekter! Storlek S sitter som S  och passar dig som är mellan 170-180cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 75kg. Passar bra nu till våren! Skriv för mer information!🤝