Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Blå Jacka
Blå Jacka - 0 Blå Jacka - 1 Blå Jacka - 2

Blå Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Ellos
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

sparsamt använd, min mammas jacka & det står ingen storlek men min mamma använder M.

Mina
Mina
(21)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå jacka - Mycket vacker blå jacka. Tyget är otroligt fint med blåa sammets detaljer. Aldrig använd av mig. Finns ingen strl men gissar på M.
blå jacka - säljer denna snygga jacka💕
Blå jacka - En kort jeansjacka med knappar framtill och fickor. Jackan har en klassisk design och är perfekt för att addera en touch av stil till din outfit. Säljs för 70kr
Blå jacka  - Sjukt snygg jacka från Equorian! Fleece där inne💕
Blå jacka  - S-L
Blå jacka  - Säljer min fina blåa jacka från monki som jag älskar men har aldrig kommit till någon användning :/ jackan är stor i storleken så skulle säga att den även funkar på dom som bär xs och s
Blå colmar jacka - Blå colmar jacka med luva, passar perfekt till vintern! Storlek 44 står det men skulle verkligen säga att den är storlek s/m.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊