Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeansjacka blå - Blå jeansjacka för barn, i storlek 164 (13-14 år). 6 fickor, varav två bröstfickor, 2 på sidorna och 2 inuti. Bra skick.
Blå jeansjacka från Zara - Säljer en klassisk blå jeansjacka från Zara med knappar framtill och två bröstfickor. Jackan har slitna detaljer och markerade sömmar för en trendig look. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt.💙
Blå jeansjacka - Säljer denna fina jeansjacka för den inte kommer till användning. Är i toppskick och knappt använd, storlek S 🌟
Blå jeansjacka - En blå jättefin jeansjacka från zara
Blå jeansjacka - Fin jeansjacka💕💕
Blå jeansjacka från Zara - Säljer en oversized jeansjacka i klassisk blå denim med fickor framtill från Zara. Jackan är endast använd en gång så är i mycket fint skick!!😍🙌🏻
Blå jeansjacka
Blå jeansjacka - 0 Blå jeansjacka - 1

Blå jeansjacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en klassisk blå jeansjacka med knappar framtill och två bröstfickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för lager-på-lager-stil. Den har en tidlös design som funkar till många olika outfits. En knapp saknas på ena sidan dock.

olivias
olivias
(8)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Coola jeans!! - Köpte på Plick, men passade tyvärr inte
Vita sneakers från Karl Lagerfeld - Snygga vita sneakers från Karl Lagerfeld med svart detalj vid hälen och märkets namn i relief på sidan. Skorna har klassisk snörning och en stilren design som passar perfekt till vardagsoutfiten. Dom är lagade i hälen på insidan hos skomakare.
Beige mönstrad klänning från Mango - Säljer en snygg beige klänning från Mango med leopardmönster. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös med knytning i halsen. Perfekt för en stilren look! Öppen i ryggen
Vit broderad blus med knytning - Söt vit blus med broderade blommor och knytning framtill. Blusen har v-ringning, långa ärmar med resår vid handlederna och vågig nederkant. Tunt, luftigt material som ger en romantisk känsla.
Svart omlottopp med volang - Snygg svart omlottopp med v-ringning och volang nertill. Toppen har långa, lätt transparenta ärmar och markerad midja. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Beige ribbad omlottkofta - Trendig beige ribbad omlottkofta med lång ärm och djup v-ringning. Koftan har twistad detalj framtill och är tillverkad i ett stretchigt, mjukt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt att styla med linne eller topp under.
Chelsea FC blå matchtröja Nike - Säljer en blå Chelsea FC matchtröja från Nike med klubbmärke på bröstet och gulddetaljer på ärmarna. Tröjan har vita sidopaneler och är tillverkad i ett lätt, ventilerande funktionsmaterial. Perfekt för fotbollsträning eller att bära som supporter.
Lågmidjade jeans  - Jättesnygga blåa jeans från only. De är lågmidjade och bootcut💗Säljer för att de kommer inge till användning.  För långa för mig som är 176!!! Hålen är lite slitna och längst ner vid fötterna är slitet
Svarta sandaler från Vox, storlek 39 - Säljer ett par svarta sandaler från Vox i storlek 39. De har en chunky, vadderad rem i veganläder och en mjuk fotbädd för extra komfort. Perfekta för en trendig och avslappnad look. Märkta med 'Vegan Shoes' på innersulan. Helt nya
Liknande annonser
Visa alla