Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka
Jacka - 89 Jacka - 90 Jacka - 91

Jacka

Storlek: XS-S
Kategori: Jackor

100 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Jag säljer den här fina jackan. Den är i jättebra skick. Köparen står för frakt.

Adelina_mb
Adelina_mb
(11)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jacka - Jacka från zara använd bara n gång vid en resa. Fin bekväm och normal i storlek. Är med kjedan.
Jacka - Fuskpäls jacka från Saint tropez aldrig använd. Normal i storlek och riktigt skönt material. Är i mörk Turkus färg.
Jacka - Bra skick! Frakten ingår inte i priset!!❌🚚
Jacka  - Säljer denna fina jackan som inte kommer till användning längre. Den är i fint skick och har inga defekter! Pris kan diskuteras!!!
Jacka - Mocka Jacka, använd en gång passar XS/S. Jättevarm och gosig. Säljer för 300kr.
Jacka - En adidas jacka som är ganska gammal men har använt några gånger den är super fin men kommer inte till användning ❤️ bara att kontakta ❤️
Jacka - Helt oanvänd jeans jacka ifrån zara. Lappen finns kvar. Säljer pga för stor för mig. Köpt för en vecka sen.
Jacka  - Fin jacka i beige färg som aldrig blivit använd. Storlek 34
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Blå Woolrich Fieldjacket S/XS - En mörkblå stilren fieldjacket ifrån Woolrich med nypris på ungefär 3500kr!Den har fickor på magen med en silver bricka med Woolrich tryck! Jackan är i storlek S men sträcker sig ner mot XS då den är lite mindre i storlek. Skriv för frågor och funderingar, priset går att diskutera! ✅🤝
Ralph Lauren Svart Puffer Jacka  - Snygg svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med huva och dragkedja framtill. Jackan har det klassiska röda Polo-logotypen broderad på bröstet och två sidofickor med dragkedja. Perfekt för kalla dagar och riktigt trendig look.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176