Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeansjacka BikBok strl S - Jeansjacka från Bik Bok, använd men i bra skick 🤲🏻
Blå denim/jeansjacka strl S - Väldigt sparsamt använd (Max 5 gånger)! Passar till allt och tidslös.
Tiger of Sweden, Rock/Kappa, Strl S/M - Fint skick. Mörkblå.
Vinterjacka från Elvine strl S  - Varm vinterjacka som passar både tjej och kille  Den har blivit lite blekt på ena fickan fram och på ryggen annars är den i toppen skick. Bröstfickor, fickor fram och en innerficka. Elvine är ett svenskt märke. Nypris 3.000:-
Parajumpers Jada Limited Edition – Strl S - Parajumpers Jada Limited Edition i storlek Small. Jackan är i mycket fint skick och har färger enligt bilderna. Detta är en limited edition där endast ett fåtal exemplar finns i världen. Modellen/färgkombinationen tillverkas inte längre. Info: Märke: Parajumpers Modell: Jada Limited Edition Storlek: S Skick: Mycket fint
Jacka från !Solid strl S/M - Jackan är av märket !Solid Den är i 100% bomull Det är en vår/höstjacka då den inte är fordrad. Passar både tjej och kille  Finns på Ekerö  Kan hämtas i Sundbyberg  Skickar gärna
strl S
strl S  - 89 strl S  - 90 strl S  - 91

strl S

Storlek: 34
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ursnygg jeans jacka med motiv från Pull&Bear. Knappt använd, bara legat ihopvikt i garderoben.

dilbs
dilbs
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
strl XS - Elegant blus från Vera Moda med blommotiv. Storlek XS. Använd cirka fyra gånger, väldigt fint skick.
väska  - Stor & rymlig väska från River Island, sparsamt använd. 80kr!
strl XXS/XS - Jättefin klänning som går att ha till fest, använd 1 gång av mig. Fint skick, en knapp lös på baksidan. Enkelt att fixa själv!
Mockajacka  - En vintage mockajacka i samma form som en jeansjacka. Jätteball! Använder den ej längre så den ligger bara vikt i garderoben, därav skrynklig!
Brun skinnjacka 100kr  - Aldrig använd brun faux skinnjacka från H&M, lappar kvar. Storlek 34, 100kr!
Klänning 80kr  - Supersöt blommig klänningen från H&M, använd enbart få gånger. Jättefint skick, storlek 34. 80kr!
Höstjacka 100kr  - Ljus beige/rosa jacka i storlek S från Forever21. I använt skick men fin!
Ball bikerjacka i ormmönster, 100kr!   - Bikerjacka från Zara i storlek S, jättefint skick. 100kr!
Nike leggings  - Leggings från Nike, aldrig använt
Jeans från Missguided  - Aldrig använt
Liknande annonser
Visa alla