Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Mörk Blå ”Marqy” Vårjacka
Mörk Blå ”Marqy” Vårjacka - 89 Mörk Blå ”Marqy” Vårjacka - 90 Mörk Blå ”Marqy” Vårjacka - 91

Mörk Blå ”Marqy” Vårjacka

Storlek: 170/176
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mörk Blå Marqy Vårjacka. Storlek 170/176 (15-16yr). Inte använd, inga märken/hål/smuts och kvaliten är väldigt bra. Kunden betalar frakten 😚.

Christian Bozinovski 🇲🇰〽️
Christian Bozinovski 🇲🇰〽️
(20)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Marinblå bomberjacka från Marqy - Quiltad bomberjacka från Marqy i marinblått med silvrig dragkedja och ribbade muddar. Jackan har två fickor med lock och tryckknappar samt ett diskret märke på bröstet. Tillverkad i 100% polyester. Hämtas i Hägersten om du vill slippa frakt. Var även uppmärksam på när Plick erbjuder fraktfritt ibland på dyrare plagg. Följ mig gärna. Har mycket att lägga ut i olika storlekar!
Mörk blå Moncler Cardigan - ÄKTA! Snygg mörk blå  cardigan från Moncler i storlek XL, säljer den då den har blivit för stor. Jackan har quiltad front, dragkedjor på fickorna och broderad Moncler-logga på vänster arm. Inte så mycket använd så inte något slitage alls.  Köpt på NK i Stockholm, för mer bilder på kvitto påse m.mm hör av er! Allt följer med!
Mörk blå  från Helly Hansen - Säljer en svart Helly Hansen-jacka med vit dragkedja och logga på bröstet. Jackan har hög krage och två fickor framtill. Perfekt för kyligare dagar och har en stilren look.
Svart pufferjacka från GANT mörk blå - Svart pufferjacka från GANT med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltad design, två sidofickor med dragkedja och en diskret logga på bröstet. Perfekt för kyliga dagar och har en snygg, enkel look som funkar till det mesta. Ny pris 2200 jackan är mörk blå
Mörk blå vindjacka från Sail Racing - Säljer en svart vindjacka från Sail Racing med vita detaljer och dragkedjor. Jackan har huva, vita loggor på ärmarna och bröstet samt röd mesh på insidan.
Mörk blå Ralph lauren cardigan  - Säljer en svart quiltad jacka från Polo Ralph Lauren med dragkedja och två fickor framtill. Jackan har långärmade partier i mjukare material och klassisk krage. Liten röd logga broderad på bröstet. Perfekt för kyliga dagar. Passar L också 😁
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan dam - Moncler cardigan för Damer  🧼 Skick: Inga skador, helt ny, använd 1 gång  📏 Storlek: 1 alltså S, sitter perfekt  🚭 Rök-fritt hem och djur-fritt  📦 Fraktas samma dag eller dagen efter    💘 Perfekt för alla hjärtans dag
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Riley Field Jacket - Snygg marinblå vindjacka från Riley med fyra framfickor och knappar. Skriv och ni har frågor och pris kan diskuteras🙌
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Moncler cardigan - Säljer nu en riktigt snygg moncler cardigan eftersom att jag hittat en annan. Den är helt ny och kommer med lappar och allt sånt. Den är i storlek L men passar som en M. Jag på bilden är 185 och väger 71kg. ⚠️OBS 1;1 K0P1A ⚠️
Meotine jacka - Säljer nu denna snygga o mysiga jacka🩷 fint skick, förutom en liten fläck på insidan, vet inte var den kommer ifrån men man ser den ju aldrig, eftersom det är på insidan!! Nypris: 5000💞 pälskragen går att ta av, och snygg att använda även utan pälsen! skriv om du har frågor🥰🥰
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.