Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 - 1472324020  - 1472324031  - 1472324041

Storlek: S-M
Kategori: Jackor

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En snygg kappa/jacka med grym struktur. Jag tror att jackan kan vara från herrmodell men jag själv är kvinna så för mig är den unisex. Kappan är på mig stor, jag har stl S och jag skulle chansa att kappan är typ S-M i herrstl. Hur som haver, jag har sytt upp den lite slarvigt så den slutar strax ovanför rumpan. Tyget är typ tovat i färgen svart/marinblått (se tredje bild). Denna kappa håller jag väldigt kärt och är perfekt för den modemedvetna! Jag kan mötas upp i Stockholm eller Dalarna.

Matilda Forsell
Matilda Forsell
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.