Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart parkajacka Alpha Industries M - Parkajacka från Alpha Industries i svart med stor huva och snygg fuskpäls. Jackan har flera fickor, patch med amerikansk flagga på ärmen och både dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool streetstil. Använt 1 gång
Jacket jacka M Pieces  - Short jacket from Pieces size M Condition as seen in pictures All clothes have been stored in boxes so they have to be washed by the buyer.
Alpha jacket - Säljer En alpha jacket eftersom jag inte använder den mer, har använt den ungefär 3-4 gånger. Skick 8/10 stolek Small. Jag kan Diskutera om priset
Alpha Industries jacka strl M - En tunn bomberjacka använd fåtal gånger. Passar mig som är L men sitter finare på någon som är M
Alpha industries storlek M - Oanvänd Alpha industries jacka med lapp kvar. Upplever att är liten i storleken så är mer som S. Den är orange och inte röd om det ser ut så på bilderna?! Nypris 1800. Köparen står för frakt 🌟
Alpha bomber - Bomberjacka för inköpspris 1300kr i storlek small. Använd men är i bra skick.
Alpha Jacket M
Alpha Jacket M - 89 Alpha Jacket M - 90

Alpha Jacket M

Storlek: M
Kategori: Jackor

270 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jacka från Alpha, använd en gång. Storlek M men däremot passar mig som har XS. Köpare står för frakt

chaggadan1
chaggadan1
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Äkta pälsväst - Jättefin pälsväst från Hollies i äkta päls! Säljer då den inte kommer till användning längre. Ord pris var 3300kr men kan tänka mig diskutera pris om det är någon som är intresserad :) Skitfin och knappt använd!
Pufferjacka med bälte svart - Säljer min as snygga puffer jacka från 2ndday eftersom jag inte använder den längre även fast den är skit snygg:( köpte den för 2.400kr så jag säljer den lite billigare. Pris kan diskuteras dock :)❤️ Den är i stlk XS men är jättestor! Min mamma har L i kläder o den passar henne!
Svart baguette väska - Säljer min as snygga baguette väska för att jag inte fick lika mke användning av den som jag trodde :( as fin o inte alls använd!!
Vit baguette väska - Säljer denna väska då den ej kommer till användning! Aldrig använd!!! As fin
Marinblå baguetteväska - As snygg väska som aldrig kommer till användning längre!
Don donna plånbok - Skit snygg plånbok som aldrig använts, köpte den för 400kr lol :(❤️👌🏼
Liknande annonser
Visa alla