Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
jeansjacka med päls - Såå fin jacka med foder inuti! Perfekt nu till våren 💝 passar strl XS-M
Jeansjacka med päls  - Suuper snygg och populär jeans jacka med päls ifrån H&M  , slutsåld överallt och omöjlig att få tag på men är helt i nyskick och perfekt för hösten  (OBS bor utomlands så kan posta under höstlovet då jag är hemma i Sverige igen men om du vill köpa jackan så lägger jag undan den för dig)!
Jeansjacka med päls - Jeansjacka med pälskrage från Boss Orange. Köpt second hand, men själv aldrig använt. Fint skick!  Kan även användas som en Small.
Jeansjacka med päls - Jättefin storlek XS/S💙💙💙finns ej att köpa längre!
Jeans jacka med päls  - Jeans jacka perfekt för våren storlek S
Jeans jacka med päls - Jeans jacka med äkta päls detaljer. Köpt i Tyskland för nåt år sen. Kom aldrig riktigt till användning, så är i jätte fint skick. Märke - Axel E. Delikat. Själv har jag stl S/M och denna är stl 40 och passar perfekt. Så är alltså liten för stl 40
Jeansjacka med päls 💙🩶 - jättefin jeansjacka med avtagbar fuskpäls
Jeansjacka med päls
Jeansjacka med päls - 89

Jeansjacka med päls

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Färg: Blå

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

❣️Intressekoll❣️på denna supersnygga jacka, då den tyvärr inte kommer till användning. Skriv vid intresse eller funderingar! (Buda gärna)

Englathelin
Englathelin
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - 9.5/10
Massimo dutti dunjacka - Jag säljer den här Massimo dutti jackan som knappt är använd och i jättebra skick!!!
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Rutig croppad kavaj med stora knappar - Snygg rutig kavaj i grått och vitt med croppad passform och stora svarta knappar framtill. Jackan har bred krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som gillar en trendig och chill stil. Materialet känns som bomull och polyester.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Overshirt Beige  - Riktigt fet och perfekt för att fylla ut outfits, skriv vid fundering🙌