Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Röd jacka
Röd jacka - 89 Röd jacka - 90

Röd jacka

Storlek: S/M
Kategori: Jackor
Färg: Vinröd

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd fåtal gånger, i toppenskick. Lite stor i storleken så passar både S/M. Tryck INTE på köp nu!! Skriv till mig först.

Sereen
Sereen
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Maje jacka röd - Säljer nu denna snygga trendiga läderjacka ifrån Maje som är som ny.
Vintage Röd läder jacka  - En riktigt fin röd vintage läderjacka Är i toppen skick Jackan ser och passar ungefär ut som vad Tyler Durden har på sig ifrån filmen fight club. Säljs pga att den passar inte längre. Jackan är i stor Medium men skulle passa perfekt som large också.
Jacka röd  - Kontakta vid frågor
Röd jacka - Den är ganska tunn men är användbar till sommaren eller för att vara flexibel
Röd Jacka - Knappt använd jacka, den är lite puffigare och varm
RÖD JACKA - Säljer denna assnygga röda jackan från Lindex. Köpt för några månader sedan men säljer då den inte kommer till användning❤️ Priset går att diskutera🙌🏻💕
Röd mocka jacka - Snygg röd bomberjacka från Lovit i mockaliknande material. Jackan har klassisk krage, dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmslut och midja. Stilsäkra sömmar och två fickor framtill ger en cool retrovibe. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Röd vinter/höst/vår jacka. - Använt, bra skick.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny