Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
höstkappa - superfin höstkappa/jacka med knappar och stora fina fickor från hm😻 går även att ha på vintern. inga defekter, som ny!🍁
Höstkappa  - Säljer min fina kappa från Kappahl. Köpt förra hösten för 800kr🫶
Höstkappa - Säljer denna höstkappa från &otherstories. Gillar den mycket men har för många jackor och behöver rensa. Jag är 168 cm lång och den sitter bra på mig. Syns dåligt på bilderna men den slutar en liten bit under rumpan. Skriv vid fler frågor/bilder :)
Höstkappa - Säljer denna superfina höstkappa i en mörkbrun färg i storlek S. Väldigt sparsamt använd så skicket är som nytt.
Höst kappa - Jättefin höstjacka från Kapp ahl. I storlek S. Inte använd mycket och ser helt ny ut. Nypris kring 900kr.💝
jättefin höst-kappa - Säljer min kappa ifrån Holly and whyte. Superfin och lätt att styla med andra plagg. Nypris 900kr. Storleken är ca men sitter bra på någon runt 167cm lång skulle jag gissa. bra skick. Skriv för fler bilder💗pris kan diskuteras.
Vintage höstkappa
Vintage höstkappa - 89 Vintage höstkappa - 90 Vintage höstkappa - 91

Vintage höstkappa

Storlek: M/L
Kategori: Jackor

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin mörkbrun vintagekappa, perfekt för hösten!🍂❤️ Den är rätt tunn men fodrad, utsvängd vid höften och i jättefint skick! Passar storlek M/L. Pris kan diskuteras och köpare står för frakten :)

demika
demika
(6)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kängor med klack - Ett par fina bruna mocka/läder-kängor med klack, de är fodrade och stängs med snörning. Ena skon är lite skavd längst från på tån. Stl. 39
Jacka - En superfin tweedjacka i bomber-modell, perfekt för våren.
Liknande annonser
Visa alla