Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kappa från Bubbleroom - Kort beige kappa från Bubbleroom med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en loose passform och är tillverkad i ett ull-liknande material. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Skriv för fler bilder❤️ och skriv för prisförslag ❤️
Beige kappa - Snygg beige rock med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en loose passform och är tillverkad i ullmaterial som ger en mjuk och lyxig känsla. Perfekt för dig som gillar stilrena och tidlösa plagg med en modern twist.
Beige kappa - Säljer en stilren beige kappa med klassisk krage. Jackan har en enkel och elegant design med långa ärmar och en rak passform. Perfekt för höst och vår.
Beige kappa - Beige kappa från Zara storlek xs
beige kappa - as snygg kappa !!! Skriv för fler bilder 💕💕💕 passar S och M , kan gå ner i pris vid SNABB affär
Beige kappa - Tunn kappa som är perfekt för vår, sommar
Beige kappa - Säljer min beiga kappa ifrån bikbok. Den behöver strykas så att de ser finare ut, annars är den i bra skick.
Beige kappa
Beige kappa - 89

Beige kappa

Storlek: 34
Kategori: Jackor
Märke: Bubbleroom
Skick: Acceptabelt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin beige kappa i ull.

Alice Grandt
Alice Grandt
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Svart teddyjacka från Zara - Slutsåld
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med huva och ribbstickade ärmar. Jackan har quiltad framsida, dragkedja och en praktisk ficka på ärmen. Materialmix av polyester och stickad ull ger både värme och stil. Perfekt för dig som vill ha en cool look. Storleken är M men passar även S
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.