Alla kategorier > Jackor
Kappa
Kappa  - 89 Kappa  - 90 Kappa  - 91

Kappa

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Märke: Bubbleroom
Färg: Beige

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Kappan är i använt skick den har en smutsfläck under ena framfickan. Går säkert bort i tvätten.

Hannah
Hannah
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa - Använd förra våren men bra skick
Kappa - Jätte fin beige Teddy kappa i storlek xs, använd en gång🛍️🛍️💕💖passar även S, skicka gärna prisförslag
Kappa - Beige kappa från Bubbleroom, prislapp är kvar, endast testad.
Bubbelroom kappa - Hej! Säljer denna kappan nu för att jag köpt en annan. Har används men har inga hål och defekter. Den är ifrån bubbelroom
Beige kort kappa  - En kort beige kappa med dubbelknäppning från Bubbleroom.
Beige kappa från Bubbleroom - Kort beige kappa från Bubbleroom med bred krage och dubbelknäppning framtill. Jackan har en loose passform och är tillverkad i ett ull-liknande material. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg. Skriv för fler bilder❤️ och skriv för prisförslag ❤️
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰