Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Burberry jacka - Svart pufferjacka från Burberry med huva och tydlig logotyp på ärmen. Jackan har två framfickor med dragkedja, quiltad design och snygga detaljer som snörning vid huvan. Insidan av huvan har ett diskret rutmönster. Perfekt för kalla dagar.
Burberry Jacka - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med klassisk rutig insida i huvan. Jackan har huva med snörning, knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och har en riktigt schysst oversized look. Storleken passar även Medium.
Burberry jacka  - Säljer en svart dunjacka från Burberry London England med avtagbara ärmar så den kan användas som väst. Jackan har rutigt grått innerfoder med röda och svarta detaljer, dragkedja och knappar framtill samt huva. Klassisk Burberry-logga på ärmen. Rikgtigt skön och varm och perfekt inför de kalla tiderna
Burberry jacka - Svart pufferjacka från Burberry London England med huva och stora fickor framtill. Jackan har en quiltad design och synlig logotyp på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en modern, loose passform. Materialet är polyester och dun för extra värme.
 Burberry jacka - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med huva och dragkedja. Jackan har två stora fickor med dragkedja och insida i grått och vitt rutmönster. Tillverkad i polyester och har Burberry-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar.Ej original
Burberry Jacka - Snygg svart pufferjacka från burburry med huva och rutigt foder i grått, vitt och rött. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och ger en cool streetwear-look. Den går även att göra till väst
 Burberry jacka - Snygg svart dunjacka från Burberry med stor logotyp på ärmen och klassiskt rutigt foder i huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två fickor med dragkedja och en varm, vadderad känsla. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
Burberry jacka  - Really good quality köpte i London .
Burberry jacka
Burberry jacka  - 89

Burberry jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Burberry
Färg: Svart

6500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mycket fin till bra pris

Resel_vasterort
Resel_vasterort
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön teddyjacka med dragkedja - Säljer en fluffig mörkgrön teddyjacka. Jackan har lång ärm och ribbade muddar vid midjan. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig look i höst och vinter.💚
Beige trenchcoat från Nelly  - Aldrig kommit till användning, nyskick🩷 Köpt från Nelly för 799. Storlek S men passar även mig som är xs efter bandet i midjan är justerbart.               Postar efter 1-2 dagar med instabox, annars 3-4 dagar🩷
teddyjacka - sparsamt använd. skriv för mer bilder💗
Svart pufferjacka från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och fyra fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar och dragkedja framtill. Klassisk Moncler-logga på ena ärmen och stilren design som funkar till allt.
Svart träningsjacka från Lululemon Lululemon Define Jacket – Svart – Strl 6 - Säljer en Lululemon Women’s Define Jacket i storlek 6, en av Lululemons mest populära och trendiga träningsjackor! Perfekt både till träning och vardag – snygg, figurnära och superbekväm. Jackan har en smickrande passform, följsamt stretchmaterial och dragkedjor framtill + fickor.  En riktig klassiker från Lululemon som alltid är eftertraktad – säljs pga kommer inte till användning.
Ljusgrå teddyjacka från zara - Mysig ljusgrå teddyjacka med oversized passform och dragkedja framtill. Jackan säljs inte i Sverige, köpt utomlands!💓 pris går att diskutera
Beige quiltad bomberjacka Mango - Quiltad beige bomberjacka från Mango i strl M💞 passar till höst/vår