Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Svart pufferjacka från Burberry
Svart pufferjacka från Burberry - 0 Svart pufferjacka från Burberry - 1 Svart pufferjacka från Burberry - 2 Svart pufferjacka från Burberry - 3 Svart pufferjacka från Burberry - 4

Svart pufferjacka från Burberry

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Burberry
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

3000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart pufferjacka från Burberry med coolt Burberry London England-märke på ärmen. Jackan har dragkedja och tryckknappar framtill, två zip-fickor och en krage med rutigt mönster i grått och vitt. Materialet är polyester och jackan är quiltad för extra värme.

Hamza
Hamza
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit Moncler dunväst med huva - Säljer en snygg vit dunväst från Moncler med huva och dragkedja framtill. Västen har quiltad design, två fickor med dragkedja och klassisk Moncler-logga på bröstet. Insidan har en cool serietidningsetikett. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart och vit C.P. Company gogglemössa - Två stickade mössor från C.P. Company, en svart och en vit, med ikoniska goggle-linser på uppviket. Mössorna är ribbstickade och har rundad form. Linserna är svarta med C.P. Company-logga. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut.
Svart Burberry hoodiejacka med dragkedja - Svart hoodiejacka från Burberry med klassiskt rutigt mönster i huvan. Jackan har guldfärgade detaljer på dragkedjan och snörning, samt diskret Burberry-logga broderad på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en stilren och lyxig look.
Svarta Christian Louboutin sneakers - Säljer ett par svarta sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula och coola nitar och stenar på ovandelen. Skorna har snörning och är gjorda i mocka med detaljer i svart mesh och skinn på insidan. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiv vibe.
Liknande annonser
Visa alla