Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Burberry jacka - Snygg svart dunjacka från Burberry med stor logotyp på ärmen och klassiskt rutigt foder i huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två fickor med dragkedja och en varm, vadderad känsla. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren look.
 Burberry jacka - Svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt foder. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två sidofickor med dragkedja och en patch med Burberry London England på ärmen. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka vaddering. Helt ny!
Burberry jacka - Tjenare! En väldigt fin väldigt fin burberry jacka till salu, jackan är köpt ifrån Miito online och kvittot har jag kvar. Den kan bli som både väst, jacka och den är varm perfekt till det kalla vädret. Skicket är jätte bra och den har inga skador eller fläckar. Hör av dig vid frågor!
Burberry jacka - Burrberry jacka som går att ta bort armarna på för att göra till en vest. Jackan har det ikoniska mönstret i luvan. Säljer för jag inte använder den längre. Vid frågor är det bara höra av sig. Första 2 bilderna är på person som har S, andra är på person som har L. Ända som skiljer denna jacka mot en ny är att funktionen att dra åt midjan har gått sönder.
Burberry Jacka - Svart pufferjacka från Burberry med stickad luva och logotyp på axeln. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två sidofickor med dragkedja och quiltad design. Materialet är polyester och dun, perfekt för kalla dagar. Snygg och stilren look med klassisk Burberry-vibe. I storlek M och kan även passa S
Burberry jacka  - Really good quality köpte i London .
 burberry jacka - Säljer min burberry jacka! Perfekt nu för vinter, trasiga fickor samt saknas en knapp därav priset
 Burberry jacka - Hej jag vill sälja min burbbery Jack på grund av den är liten på mig och den är inte änväbd jätte finn jacka den kan bli en fin väst passande för sommar och lite modän jacka den är 100% äkta
Burberry jacka
Burberry jacka - 89 Burberry jacka - 90

Burberry jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Burberry
Färg: Svart

2000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Går att göra till väst, skick 10/10 Pris går att diskuteras vid snabb affär. Inget kvitto där av priset.

Karrar Almayahi
Karrar Almayahi
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Moncler Maya  - Moncler Maya jacka storlek 2/M, kvitto medföljer, pris kan diskuteras vid snabb affär
Liknande annonser
Visa alla