Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Burberry väst - Snygg svart dunväst från Burberry utan luva. Perfekt nu inför våren
Burberry Jacka/Väst - Säljer nu min Burberry jacka som man kan göra om till väst, säljes på grund av att jag inte tyckte den passade. Använd väldigt fåtal gånger så nyskick. Har ej bild på armarna men dem fås såklart med. Kom privat för fler bilder/prisförslag
Burberry jacka / väst - Svart pufferjacka från Burberry med avtagbara ärmar, så du kan bära den som väst. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med zip. Insidan av huvan har ett grått och vitt rutigt mönster. Stor Burberry-patch på ärmen.
Burberry jacka med väst - Storlek M men den sitter som S den är liten i storleken
Burberry jacka/ väst - Säljer en stilren oanvänd  vinterjacka från Burberry med avtagbara ärmar och klassiskt rutigt foder i huvan. Västen har dragkedja, knappar och två fickor framtill. Stor Burberry-logga på ena ärmen ger en exklusiv känsla. Perfekt för kyliga dagar. Priset kan diskuteras vid snabbaffär! Olika storlekar finns tillgängliga bara fråga vid intresse!
pufferjacka/väst från Burberry  - Säljer en svart pufferjacka från Burberry London England i storlek M. Jackan har en klassisk pufferdesign med stora vadderade paneler, dragkedja och knappar framtill samt en huva fodrad med mönstrat tyg. Den görs även till en väst, då det går att ta av och sätta på armarna.
Burberry Jacka/Väst - Hej jag säljer burberry jackor som jag har på storlek S, M ,L ,Xl, ny med papper och box.
Burberry väst
Burberry väst  - 89 Burberry väst  - 90 Burberry väst  - 91

Burberry väst

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Burberry
Färg: Svart

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ny fåtal använd köp/bytta

Liam
Liam
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön trenchcoat från Bershka - Säljer en snygg trenchcoat från Bershka med bred krage, knytskärp i midjan och dubbla knappar framtill. Använd två gånger så nyskick! Perfekt för vår och höst.
Svart pufferjacka från Calvin Klein Jeans - Säljer en svart vinterjacka från Calvin Klein. Jag köpte den förra året och nu har jag vöxt ur den. Den är knappast använd så den är i fint skick. Det är storlek xs men den är ganska liten i storleken. Hör av er om ni har frågor. Den kostade ca 1 600 kr när vi köpte den.
Mörkblå quiltad jacka - Säljer en mörkblå quiltad jacka med tryckknappar framtill från Nelly, perfekt till våren
Moncler cardigan  - Svart kofta från Moncler med quiltad front och två fickor. Långärmad med rund hals och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade partier och syntet på framsidan. Perfekt för lager-på-lager under kyliga dagar.
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med huva och klassiskt rutigt foder i grått, vitt och rött. Jackan har dragkedja, knappar och två fickor med dragkedja. På ärmen sitter en Burberry London England-patch. Perfekt för kalla dagar.