Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Burrberry jacka s-m
1200 SEK
Jag har en Burberry-jacka till salu som är både stilren och tidlös. Den är tillverkad av högkvalitativa material och har det klassiska Burberry-mönstret som gör den unik. Jackan är perfekt för både vardagsbruk och mer formella tillfällen. Den har en bekväm passform och är designad för att hålla dig varm under kyligare dagar. Om du är intresserad, tveka inte att höra av dig för mer information eller bilder!
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.