Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Burton jacka
Burton jacka - 89 Burton jacka - 90 Burton jacka - 91

Burton jacka

Storlek: LARGE
Kategori: Jackor

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek L Junior (US 14/16) (EU 150-163). Mycket bra skick. Säljer för att den inte passar längre. Säljes billigare med tillhörande byxor. Skriv om du har några frågor eller är intresserad.

viggo
viggo
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Burton jacka - Nästan oanvänd Burton jacka då den var för liten men är snygg och varm. Passar perfekt för ni som ska åka skidor i påsk som vill ha en billig ny Burton jacka
Burton Jacka - Snowboard/Skidjacka från Burton i bra skick Jackan har många bra funktioner såsom snölås och säkra fickor Room to growen är använd och den passar numera ca 155-170 De ska vara lite oversize Jag är 179 satt på den bara för att ni ska se ungefär passform
Burton Dunmore jacka  - Säljer nu min helt oanvända Burton Dunmore jacka. Den har dragkedje fickor inne i jackan och utan på. Den har även värderings fickor under armarna på båda sidorna. Den är i storleken XL men känns som en L. Pris är inte hugget i sten. Ny pris ligger runt 2000. Perfekt nu för vintern
Burton jacka stl L - Burton snowboard jacka stl L. Gott skick!
Mönstrad jacka från Burton - Säljer en färgglad och mönstrad jacka från Burton i storlek M. Jackan har ett unikt  mönster i flera färger och är utrustad med dragkedja och huva. Perfekt för att sticka ut i mängden!
Burton Snowboard jacka - Säljer min Burton snowboard jacka i storlek S, endast använd en gång! Nypris 2199kr, mitt pris 1699kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Under armour jacka - Jätte fin under armour jacka med bra passform
Grå vindjacka från Under Armour -  Grå vindjacka från Under Armour med luva
Beige dunjacka från Canada Goose - Snygg beige dunjacka från Canada Goose med quiltad front och grå ärmar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och klassisk logotyp på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och riktigt stilren look.
Moncler cardigan - Moncler cardigan storlek M bra passform
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176
Under Armour windbreaker - Snygg tvåtonad grå vindjacka från Under Armour med huva och hel dragkedja framtill. Jackan har långa ärmar, två sidofickor och logga på bröstet. Perfekt för dig som vill ha en sportig och stilren look. Jackan är unik, Säljs inte längre på nättet, den är i mycket bra skick och är använd fåtal gånger, inga konstigheter med den, kom dm för frågor.
Merino kofta med pälskrage - Snygg svart ziptröja med mjuk brun fuskpäls i kragen. Tröjan har långa ärmar, ribbade muddar och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå unik look.
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Jag säljer denna fina jacka då jag köpte fel storlek men inte kan skicka tillbaka jackan, Det är storlek M perfekt för folk i 13-15 års åldern, Den är aldrig använd och precis som ny