Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Bvaldi jacka  - Det Säljer denna feta bvaldi jacka den är i helnytt skick och inga defekter. Den kostar ungefär 1600 ny och jag säljer den nu för 799 vilket är ett rimligt pris.  Den är storlek M men passar både S och L för den här snören där man kan dra åt jackan  Skriv om ni har några fler frågor.
Bvaldi jacka - Bvaldi jacka köptes för 3499kr , snabb o smidig affär jackan finns inte många kvar av denna modell.. riktigt fet design kom privat för mer bilder frågor osv!  (+ JACKAN SÄLJS INTE LÄNGRE)
Bvaldi jacka  - Hejsan,   Säljer nu denna jackan då den är för liten för mig, den är i bra skick och storlek xs (true size)
Bvaldi Jacka👋🏽 - Säljer en svart pufferjacka från bvaldi  med huva och två bröstfickor med lock. Jackan har dragkedja framtill, två sidofickor med dragkedja och ett snyggt Bvaldi märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära.
Bvaldi  - Snygg grå pufferjacka från Bvaldi i storlek XS men passar S. Den är i nästan helt nytt skick och sitter perfa, den är helt slutsåld överallt!!
Bvaldi windbreaker - Säljer en stilren ljusgrå windbreaker jacka från bvaldi med huva.  Köptes för 1599kr och använd ett fåtal gånger.
 BVALDI väst  - Snygg blå dunväst från BVALDI med quiltad design och avtagbar huva. Västen har två dragkedjefickor framtill och en svart logotyp-patch på bröstet. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.den är helt ny om du är intresserad är det bara att  skriva
Väst från Bvaldi - Säljer en väst från märket Bvaldi då den inte är min stil längre. Västen är i fint skick och är använd väldigt få gånger, luvan går även att ta bort om man skulle vilja det. Om du är intresserad eller har frågor så är det bara att höra av dig🤝
Bvaldi jacka
Bvaldi jacka  - 0 Bvaldi jacka  - 1 Bvaldi jacka  - 2 Bvaldi jacka  - 3 Bvaldi jacka  - 4

Bvaldi jacka

Storlek: XS/XXS
Kategori: Jackor
Färg: Oliv
Skick: Bra skick

1600 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min tvär feta Bvaldi tunn puffer jacka en perfekt vår jacka enligt mig😄jackan är i andvänd men toppen skick🙌✅| Skick 7/10 |. Nypris: runt 3000kr slutsålda. Tar även emot byten söker Monclear eller några feta dojor. Vid mer eventuella frågor kontakta gärna oss 🤳🤩

A$T$C
A$T$C
(28)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har långärmade stickade ärmar, rund halsringning och dragkedja framtill. Perfekt för dig som vill ha en stilren och modern look med exklusiv känsla.
Brun/beige kappa  - Brun/beige kappa från Gina tricot!! Hur fin som helst har bara för många liknande🙌färgen görs mest rättvisa på första bilden🪽
Grå croppad kavaj/bolero med stora knappar - Säljer en grå croppad kavaj/jacka/bolero som har trekvartsärm och en strukturerad krage som ger en unik look.
Grön jacka Zara  - En trendig grön jacka från Zara som inte säljs längre med unika virkade detaljer och tofsar i vitt längs nederkant och ärmslut. Jackan har knappar är i super skick
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Grå quiltad Zara jacka - Jättefin quiltad jacka från zara, konditionen är som på bilderna💗
Mörkgrå pufferjacka från Pier One - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Pier One med huva och stora knappar framtill. Jackan har två fickor med lock och en quiltad look. Insidan är ljusgrå och materialet känns mjukt och varmt, perfekt för kyliga dagar.