Alla kategorier > Jackor
 Canada Goose Wyndham black label
 Canada Goose Wyndham black label  - 0  Canada Goose Wyndham black label  - 1  Canada Goose Wyndham black label  - 2  Canada Goose Wyndham black label  - 3  Canada Goose Wyndham black label  - 4  Canada Goose Wyndham black label  - 5  Canada Goose Wyndham black label  - 6

Canada Goose Wyndham black label

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Canada Goose
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

2499 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Tjena en riktigt snygg, varm och skön jacka som är obligatoriskt att en jacka ska ha vilket denna uppfyller. Denna jacka är perfekt för den kalla vintern och dessutom populär, jag säljer jackan för den inte passar mig när jag köpte den vilket gjorde så att jag inte använde den nån gång och det betyder att den är helt NY, skicket är 10/10. Jag är öppen för funderingar, priser osv. Passformen på jackan är på storlek M men kan också bäras av S.

patron_clothing
patron_clothing
(5)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Olivgrön pufferjacka från DB - Jätte snygg jacka i storlek xs
Brun kappa - Supper gullig jacka från pull&bear💗 skriv om ni vi ha flera bilder💗
Svart och grå pufferjacka med stickade ärmar - Sjukt snygg cardigan / jacka 💕liknar den från moncler, trendig och eftertraktad. Storlek 36 / S. Snygg pufferjacka i svart med grå stickade ärmar och ribbad nederkant. Jackan har dragkedja framtill och quiltad front i glansigt material. Perfekt för dig som gillar en cool och modern look.
Hm teddyjacka - Hm teddyjacka i storlek s men passar också mig som oftast har xs. Små användningsmärken på kragen men annors i bra skick.
Moncler cardigan  - 9.5/10
Moncler Cardigan  - Säljer en fräsch vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har dragkedja, två fickor med knappstängning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en clean och stilren look.
Olivgrön overshirt med broderier H&M - Superfin olivgrön jacka med detaljer på från hm. Perfekt nu till till hösten. I storlek S
J.Lindeberg jacka - Field jacka från J.Lindeberg | mörkblå | storlek M | en knapp har lossnat, den är sparad och följer med jackan och är lätt att sy på. | fler bilder går att lösa