Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Candagoose
Candagoose - 89 Candagoose - 90

Candagoose

Storlek: Xxs
Kategori: Jackor
Märke: Canada Goose

3000 SEK

Frakt från 59 SEK
Beskrivning

Parka xxs passar xs

H~
H~
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Candagoose jacka - Bra stick, säljs pågrund av nyköp
Canda Goose - Jackan är i använt skick, inte använts de senaste 2 åren pga för liten. Jackan är solblekt som syns på framsidan av jackan och har inte kvar pälsen till den.
Canda goose jacka - canda goose chilliwack bomber jacka, fint skick lite sliten i muddarna annars jättefin
Canda goose Jacka - Säljer min canada goose jacka som är i modell Victoria parka för 4000kr. Jackan är i storlek 2XS men den passar som s.  den är lite sliten av sig därför är jag villig att gå ner i pris.
Candagoose jacka - Säljer en vinterjacka i nyskick. Den är superfin på och håller värme extremt bra. Givetvis äkta, alla märken och qr koder finns.
Canda Goose - Äkta canadagoose jacka. I mycket fint skick bara använd under denna vinter.  Nypris 16900
Canda goose väst! - Hej! Säljer min canda goose väst pga att jag inte använder den längre, den är använd 3-4 gånger men den är helt fräsch!
Canda goose jacka  - Säljer Canada goose jacka Montebello. Pris kan diskuteras. Är villig att byta mot en större storlek 🥰
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Svart J.Lindberg cardigan - Säljer en skit Fet J.Lindberg cardigan i fint skick, bara hör av dig vid frågor eller funderingar😊
Herno jacka - Supersnygg och unik herno jacka! Size 48 motsvarar S! Skick 9/10 inga defekter! Hör av dig vid minsta fundering 🤩
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart overshirt från dressman - Säljer en svart overshirt med dragkedja och knappar framtill. Jackan har klassisk krage, stora fickor på bröstet och nertill samt långa ärmar med knapp vid ärmslut. Perfekt för lager-på-lager och enkel att styla till jeans. Köpt för 1500. Mitt pris 899-:
Marinblå jacka från Lyle & Scott, Field jacka - BUDA GÄRNA!Säljer en skit snygg Field jacka från lyle & scott. Rikigt bra nu till våren! Jag säljer eftersom jag precis har växt ur den. Han på bilden är ca 168 cm så jag skulle säga att mellan 163-170 så sitter den perfekt🤩! Hör gärna av dig vid frågor, pris kan nog diskuteras.