Alla kategorier / Mode / Kläder / Jackor
Grå kappa
Grå kappa - 89 Grå kappa - 90 Grå kappa - 91

Grå kappa

Storlek: 38
Kategori: Jackor
Märke: Carin Wester
Färg: Grå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Varm grå kappa från Åhléns

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeansjacka med brodyr - ☀️ Vintage jeansjacka från Sunset Blues med broderade blommor och härliga 80-tals fickor. Lapp för storlek saknas men skulle uppskatta storlek M ☀️
Liknande annonser
Visa alla
Grå kappa - Helt ny kappa från Vera Moda, endast testad. Hör av dig vid fler bilder eller frågor!
Kappa grå - Grå kappa i fint skick.
Grå Kappa  - Storlek S från Zara
Grå kappa - Snygg och stilren grå kappa i ull. Perfekt för höst och vinter med sin långa design och klassiska look. Den har långa ärmar och en rak passform som ger en elegant siluett. Passar både till vardags och festliga tillfällen. Den är sällan använd och ser ut precis som ny.
Grå kappa - Grå kappa från Twilfit i gott skick.  Storlek S, funkar som unisex
Kappa grå - Oversized kappa i grå. Köpt second hand
Grå kappa - Snygg grå kappa som passar bra till det mesta! 🤎🤎🤎
Fortsätt i appen →