Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Champion jacka - Snygg jacka som jag inte använder. Knappt använd och inga defekter. Sitter baggy även fast det är en xs.
champion jacka - storlek M, går att skjustera. vintage champion jacka. köpte från en secondhand affär, använt ett fåtal gånger. tvättat många gånger men har fortfarande kvar en liten lukt som annars inte stör. pris kan diskuteras.
Champion jacka - Jacka från Champion i gott skick! Den har en liten fläck som visas på sista bilden men inget som syns när man har på sig jackan🩷
Champion jacka - Hej, jag säljer min champion vindjacka eftersom den inte används. Den är i stl XS men skulle även passa S. Man kan dra åt den längst ner. Jackan är i bra skick.
Champion jacka  - Bra skick, storlek L
Champion jacka - Jag lägger ut denna annons igen då jag råkade göra fel på förra!  Köpt på Kids Brand Store och jag har använt den någon enstaka gång i början på förra vintern.  Den är som sagt i storlek 162/167 men passar mig som är en s! Nypris 800kr.
Champion coach jacka Strl WL
Champion coach jacka Strl WL - 89 Champion coach jacka Strl WL - 90

Champion coach jacka Strl WL

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Champion

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina Champion coach jacka då den är lite liten på mig. (Köpt på SNS utförsäljning) strl WL (Large för Kvinnor)

MandyHeed
MandyHeed
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Edikted tröja - Jätte cool populär edikted bomberjacka!!!
Beige kappa med knappar - Säljer en stilren beige kappa i ullblandning med hög krage och stora svarta knappar framtill. Jackan har en rak och något boxig passform med trekvartärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look.
Gina jacka - Slutsåld brun trench coat från Gina Tricot. Helt ny och oanvänd, endast testad med lapparna kvar. Nypris 899kr. Säljer då jag inte tycker färgen passa just mig, annars jättefin. Tryck gärna på köp nu.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Jätte fin skick / för att delta i tävlingen behöver ni följa på Plick och lika alla annonser i min profil/ vinaren dras 4 februari. Hör av er gärna för frågor
Massimo Dutti fieldjacket  - Massimo Dutti fieldjacket, ohffff vad clean. Den är fodrad inuti och har många fickor. Extremt clean jacka med många funktioner. Inga defekter förutom att en knapp saknas längst ned. Vilket inte märks eftersom man har en zipper också. Modellen är 180 cm 75 kg, och bär storlek M.
Mörkgrön vinterjacka  - Säljer min mörkgrön pufferjacka ifrån massimo dutti som jag köpte förra vintern som är i bra skick! Den är varm, skriv för mer bilder!
Quiltad vit jacka med knappar - Säljer en stilren quiltad vit jacka med svarta knappar och stora fickor framtill. Jackan har en boxig passform och är perfekt för dig som gillar en clean och modern look. Passar snyggt till jeans eller kjol och är lätt att matcha med olika outfits.